TCM بهداشت و درمان برای تولید بمبی-دهلی نو توسعه یافته Covid کیت تست

این کوچی مبتنی بر TCM بهداشت و درمان به طور کامل متعلق به شرکت تابعه از TCM با مسئولیت محدود استفاده می شود که به یک تولید کننده مواد شیمیایی تا تازگی و در اصل تاسیس نوبل-نوبل فیزیک دان CV رامان راه بازگشت در سال 1943 شروع خواهد شد تولید Covid-19 تست کیت توسعه یافته توسط بمبی-دهلی نو است.

TCM است که در میان هفت شرکت های انتخاب شده توسط بمبی-دهلی نو در سراسر کشور به تولید Covid کیت های آزمایش. یوسف Varghese, مدیر عامل, TCM, Ltd گفت: این شرکت با شناسایی چهار واحد در سراسر کشور برای تولید به کمک به توزیع بسیار مورد نیاز کیت های آزمایش به راحتی.

اولین واحد شروع به تولید خواهد بود که یکی در Kinfra پارک زیست فناوری است که انتظار می رود به رول از اول تجاری دسته اواسط ماه اوت است. در فاز TCM را 500 واحد در روز است که خوب است برای 50,000 آزمون به عنوان یک کیت است که به صورت 100 تست, او گفت:.

او اضافه کرد که بمبی-دهلی نو توسعه یافته RT-PCR می تواند در قیمت ₹399 و حتی پس از اضافه کردن RNA انزوا و آزمایشگاه اتهامات عنوان شده علیه هزینه هر آزمون خواهد بود بطور قابل توجهی ارزان تر نسبت به حال حاضر در دسترس کیت در بازار است که در اطراف ₹4,500 در هر آزمون در حال حاضر.

“بمبی-D توسعه داده کیت RT PCR و آنهایی که آنها بستگی ندارد وارد فلورسنت پروفایل در نتیجه هزینه تفاوت” او گفت:.

این شرکت در حال برنامه ریزی برای بازار این محصول در سراسر کشور از طریق گره زدن با یک زن و شوهر از پیشرو شرکت های دارویی. مذاکرات با 3-4 شرکت های دارویی در حال حاضر در, او گفت:.

صدور مجوز توسط بمبی-دهلی نو آغاز شده بود زمانی که تست کیت توسعه یافته توسط آن تصویب شد ICMR و به ثبت رساند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de