مشمول مالیات توسط COVID-19: چگونه محدودیت های مسافرتی ممکن است منجر به افزایش مالیات برای افراد

COVID-19, Taxed by COVID-19, travel restrictions, increase in tax for individuals, income tax, NRI, PIO, residential status, tax positions, reporting obligations, RNORدولت باید جلو آمده با برخی از تسهیلات به طوری که وجود دارد این است که بدون تغییر از تعهدات مالیاتی در هند برای افراد که معمولا واجد شرایط به عنوان غیر مقیم اما برای COVID-19 بیماری همه گیر.

در میان در سراسر جهان مستند برای جلوگیری از گسترش COVID-19 اداره کل هواپیمایی کشوری (هند) (DGCA) به حالت تعلیق در تمام تجاری بین المللی پروازهای مسافری از 19 مارس سال 2020 است.

این بسته توسط هند و مشابه اقدامات انجام شده توسط کشورهای دیگر را محدود کرده اند توانایی افراد برای سفر. عدم توانایی به سفر خارج از هند ایجاد کرده است عدم قطعیت برای افراد و کارفرمایان خود را با اشاره خاص به وضعیت مسکونی مالیات بر مواضع و گزارش تعهدات.

اخبار مرتبط

محدوده درآمد که ممکن است مشمول مالیات در هند برای افراد وابسته به خود را در وضعیت مسکونی در هند است. مسکونی وضعیت یک فرد مشخص و بر اساس مدت اقامت در هند برای هر سال مالی. یک فرد را واجد شرایط برای اقامت در هند در طول سال مالی اگر هر یک از شرایط زیر راضی هستند:

یک) اقامت در هند 182 روز یا بیشتر در طول سال مالی ،

ب) اقامت در هند است که 60 روز یا بیشتر در طول سال مالی و 365 روز یا بیشتر در عرض 4 سال قبل که سال مالی است.

اگر هیچ یک از شرایط فوق راضی هستند یک فرد واجد شرایط به عنوان غیر مقیم (NR).

همانطور که در آرامش به آزمون ‘محل اقامت’ یک شهروند هند و فرد از هند منشاء (پیو) می تواند سفر هند برای 181 روز در یک سال مالی است و هنوز هم واجد شرایط به عنوان یک NR برای مقاصد مالیاتی است. بیشتر بهره مند است نیز در دسترس به یک شهروند که برگ هند در هر سال مالی به عنوان یک عضو از خدمه یک کشتی و یا برای اهداف اشتغال در خارج از هند در آن دوره 60 روز افزایش یافته است به 181 روز.

اگر یک فرد واجد شرایط به عنوان یک “اقامت” در طول یک مربوط به سال مالی او بیشتر طبقه بندی شده به عنوان یک مقیم اما معمولی ساکن (ROR) یا مقیم اما نه معمولی ساکن (RNOR). فردی است که گفته می شود ‘RNOR’ در هند در هر سال مالی اگر چنین فرد شرایط زیر صدق میکند; اگر نه فرد مقیم اما معمولی ساکن (ROR):

(a) بوده است NR در هند در 9 بیرون از 10 FYs قبل که سال مالی یا

(b) در طول 7 FYs قبل که سال مالی است که در هند برای یک دوره و یا دوره های بالغ در همه به 729 روز یا کمتر.

این درآمد در سراسر جهان از یک ROR مشمول مالیات در هند. تنها هند-منبع درآمد و یا با درآمد دریافت و یا تلقی شده است در هند از یک RNOR یا NR است مشمول مالیات در هند.

اجازه دهید ما درخواست بالای مالیات بر درآمد, قانون, قبل و بعد از COVID-19 در سراسر جهان مستند به زیر تصاویر.

آقای A خارج از کشور (شهروند خارجی) بازديد هند برای اولین بار در یک استخدام ویزا در 24 سپتامبر 2019. او برنامه ریزی شده بود به بازگشت به کشور خود در 22 مارس سال 2020 است. وضعیت مسکونی آقای A و taxability خواهد بود به عنوان زیر:

در یک وضعیت که در آن پاداش آقای یک پرداخت شد توسط خود دریایی کارفرما و دیگر شرایط راضی بودند پاداش خود را برای ارائه خدمات در هند خواهد بود و نه مشمول مالیات در هند اگر اقامت خود در هند تجاوز نمی کند 60 روز (استفاده از ارائه مالیات بر درآمد قانون) و 182 روز (اعمال مقررات بیشتر مالیات بر معاهدات است که هند وارد شده).

آقای ب یک پیو بازديد هند برای مدیریت سرمایه گذاری در 24 سپتامبر 2019. او برنامه ریزی شده بود به ترک کشور خود در 22 مارس سال 2020 است. آقای B شده است اقامت در هند در 2 از 10 FYs قبل از سال مالی 2019-20. وضعیت مسکونی آقای ب و taxability خواهد بود به عنوان زیر:

به عنوان دیده می شود از بالای تصاویر (در میان دیگر شرایط) جهانی درآمد ممکن است مشمول مالیات در هند, از آنجایی که آنها نمی خواهد بود قادر به خروج از هند به عنوان برنامه ریزی شده.

قانون هند برای تعیین وضعیت مسکونی است که به شدت وابسته به فقط بر تعداد روز یک فرد است که در هند و هیچ امتیازی است و در حال حاضر ارائه شده برای شرایط فورس ماژور مانند همه گیر COVID-19.

وزارت مالیه در خصوص Hon’ble وزیر دارایی بوده است نوع به اندازه کافی به اعلام چندین اقدامات برای کمک به افراد / مالیات / صنعت و چندین بخش از جامعه است. دولت ممکن است در نظر فراهم کردن آرامش در رابطه با این جنبه نیز هست. به عنوان یک تصویر: اقامت در هند به عنوان یک نتیجه از یک نیروی majeure رویداد به عنوان مراجعه کننده به بالا خواهد بود از مطالعه خارج شدند در حالی که شمارش تعداد روز های فرد شده و در حال حاضر در هند است. به عنوان یک جایگزین دولت ممکن است در نظر بگیرید که نشان می دهد که در آن یک فرد قرار بود به ترک هند در طول دوره تعلیق می گویند با شروع از 19 مارس سال 2020 همان ممکن است خارج از شمارش تعداد روز در هند.

به عنوان یک تصویر امدادی ارائه شده توسط برخی از دولت ها در رابطه با تعیین وضعیت مسکونی برای افراد است.

در غیاب هر گونه تسهیلات مالیات دهندگان خواهد شد که به ارائه پرونده خود را قبل از درآمد مقامات و درخواست برای محرومیت از حضور در هند در حساب از وضعیت نیروی majeure.

برای بالا ذکر شد وضعیت دولت باید جلو آمده با برخی از تسهیلات به طوری که وجود دارد این است که بدون تغییر از تعهدات مالیاتی در هند برای افراد که معمولا واجد شرایط به عنوان غیر مقیم اما برای COVID-19 بیماری همه گیر.

(توسط Vijay Desain, شریک; Urvashi Agarwal معاون مدیر; و Zeny جشن, دستیار مدیر با شرکت Deloitte هاسکینس و فروش سهامی عام)

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de