تاتا استیل امتیاز: خرید; چهارم از اختلال در اینده نزدیک برای شرکت

Further, situation in the UK remains critical and European steel demand is set to suffer meaningfully.بیشتر وضعیت در انگلستان همچنان بحرانی و اروپایی تقاضای فولاد است به رنج می برند به طور معنی داری.

با موج دوم COVID-19 نوظهور در چین و هند در حال حاضر به یک مستند شیب کاهش در درآمد از فلزات بسته برای FY21e به نظر می رسد به احتمال زیاد. ما فرض یک چهارم از اختلال در داخلی و اروپایی عملیات برای تاتا استیل. این منجر به FY21e Ebitda کاهش 49 درصد در حالی که این شرکت ‘ممکن است’ گزارش قابل توجهی از دست دادن اگر ما سناریو ایفا می کند. ما انتظار داریم FY21e مستقل Ebitda به کاهش 38% y-o-y و اروپا به گزارش Ebitda از دست دادن رانده بالا ثابت-هزینه پایه. تیز انتشار در سرمایه در گردش ممکن است کمک به نقدینگی در حالی که فشارهای بدهی سررسید پایین باقی می ماند.

در حالی که ما اذعان حد زیادی از درآمد ممکن است اصلاح می بینیم عمیق ارزش نام صرفا بر اساس دارایی ها بر اساس ارزیابی اکتشافی (P/B). حفظ خرید با یک تجدید نظر در قیمت هدف Rs 594/سهم (قبل: تومان 635) بر اساس 1 × 1-سال forward P/B.

اخبار مرتبط

تولید و عرضه و توزیع فولاد و مواد خام آن آورده شده است تحت ضروری خدمات تعمیر و نگهداری عمل 1981: در عین حال در غیاب تقاضا, خاموش شدن ناگهانی از انفجار کوره باید قبل از empted. در سطح جهانی ما را دیده اند steelmakers و معدن به طور یکسان در نظر گرفتن خاموش شدن در مکان های گسترش بیماری همه گیر. بیشتر وضعیت در انگلستان همچنان بحرانی و اروپایی تقاضای فولاد است به رنج می برند به طور معنی داری.

قبل از empting اختلالات و تنظیم درآمد: در حالی که فولاد تاتا هنوز اعلام هر گونه تعطیلی کارخانه (هند/در خارج از کشور) ما اعمال اختیارات به متوسط درآمد ما تخمین می زند رانده تقاضا/عرضه پویایی است. ما را کاهش FY21e کسب و کار هندی Ebitda 38 درصد به عنوان ما کاهش حجم توسط ~25%. ما نیز کاهش می یابد FY21e اروپایی جلد 25٪. ما تثبیت Ebitda برآورد شاهد یک برش از 49 درصد است و ما انتظار داریم همان را به سقوط 35% y-o-y است.

ترازنامه قابل کنترل است: با ناچیز بدهی بلوغ تومان 15-20 میلیارد دلار بیش از FY21e هدف از refinancing شد به هر حال بالاتر است. همچنین در این دوره از شوک اند و معنی دار سرمایه در گردش انتشار در گذشته کمک می کند که نقدینگی. نیز وجود داشته باشد اعتدال از capex برای FY21e/FY22e – بخشی که ما تلاش کرده اند برای ساخت به ما تخمین می زند (با کاهش capex برای دو سال توسط 13 ٪ و 16 ٪ بود). کاهش FY21e Ebitda به معنی خالص بدهی به Ebitda نسبت 8.7 x – هشدار دهنده و در عین حال قابل استفاده است.

حفظ خرید: ما P/B متریک عمیق نشان می دهد ارزش برای فولاد تاتا آن را به عنوان نقض CY08/CY15 پایین. بازنشستگی و مقررات در گذشته ابزاری بودند در ضرر و زیان است. همان شده است مراقبت از گرفته شده به عنوان یک پیش ماده برای ادغام با Thyssenkrupp (هر چند ادغام هرگز اتفاق افتاده است). ما حفظ خرید سهام است. بالا دست دادن برآورد FY21e کاهش می دهد ما FY22e کتاب ارزش هر سهم. این نیز نشان دهنده کاهش قیمت هدف ما به عنوان ارزش این شرکت در 1 × 1-سال forward P/B.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>