TAPMI کارگماری: متوسط بسته در بانکی/بخش مالی را افزایش می دهد توسط 12.38%

این Manipal بر اساس TA Pai مدیریت موسسه (TAPMI) اعلام کرده است قرار دادن برای آن دیپلم تکمیلی در مدیریت (PGDM) – عمومی و PGDM – خدمات مالی و بانکی (BKFS) برنامه ها به صورت دسته ای از 2018-20.

این موسسه در بیانیه ای گفت که روز سه شنبه این شاهد افزایش متوسط حقوق و دستمزد به ₹11.5 لاخ در مقایسه با زمانی که به ₹11.1 لاخ سال گذشته است. بالاترین بسته ارائه شده بود ₹25 لاخ افزایش 25 درصد است.

متوسط بسته PGDM (BKFS) افزایش یافته است به ₹12.7 لاخ (₹11.3 لاخ) ضبط یک رشد 12.38 درصد است. این متخصص برنامه TAPMI طراحی شده در خطوط MS (امور مالی) آن را گفت.

این BFSI (بانکداری, خدمات مالی و بیمه) بخش عمده همکاران با سهم 28 درصد است.

در حالی که بخش مشاوره سهم بود که در 25 درصد آن تجزیه و تحلیل و تجارت الکترونیکی را به خود اختصاص 30 درصد است.

این بود که به دنبال تکنولوژی اطلاعات و بخش خرده فروشی در 12 درصد و تولید و هسته بخش در 5 درصد است.

در این سال 428 نفر واجد شرایط برای سرمایه گذاری. از آنها پنج نفر تصمیم گرفتند از این سرمایه گذاری به سرمایه گذاری در خود را دارند.

در مجموع 421 دانش آموزان قرار داده شد در سراسر 102 شرکت. به عنوان بسیاری از 78 دانش آموزان ارائه شد قبل از قرار دادن از طریق کارآموزی تابستان به طور متوسط بسته ₹12.90 لاخ. از آنها 76 نفر از دانشجويان قبول ارائه دهد. بالاترین بسته ارائه شده در قبل از قرار دادن بود ₹25 لاخ.

کلید استخدام شامل Bajaj Finserv, Arcesium لاو هند Diageo, افزایش, گروه, WCCLG HDFC, تیتان, Qualcomm, AB InBev, Salesforce, Deloitte Godrej & بویس Aequs, Tresvista, Accenture, Citibank پین کلیک کنید Virtusa, برگر رنگ Capgemini مردم کسب و کار, VIP ITC بعدی آموزش و پرورش, شعر پرداخت بانک Mahindra & Mahindra, Oyo, تاتا سرمایه Quess پارسیان Brillio, Extramarks, Inspirage چای از نقطه نظر AO اسمیت.

به نقل از Madhu Veeraraghavan مدیر TAPMI بیانیه ای گفت که TAPMI سازگار قوی سرمایه گذاری و بازتاب آن علمی تمرکز همراه با دنیای واقعی آموزش را قادر می سازد که دانش آموزان را به این چالش ها در صنعت و حک کردن یک حرفه ای بزرگ برای خود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>