Tangedco باز به بررسی نیاز برای زغال سنگ جدید پروژه های

تامیل نادو دولتی تولید برق و شرکت توزیع Tangedco باز است به بررسی نیاز برای سوخت زغال سنگ, پروژه, اگر وجود دارد یک روند روشن نشان می دهد که هزینه انرژی از خورشیدی به علاوه سازی’ گیاهان است و کمتر از آن زغال سنگ.

“ما در حال جمع آوری اطلاعات. اگر این روند به وضوح نشان می دهد که دوباره+ذخیره سازی مقرون به صرفه است دولت ممکن است باید به بررسی جدید زغال سنگ پروژه” یک مقام ارشد Tangedco گفت BusinessLine.

اخیر ظرفیت مزایده نشان می دهد آغاز یک روند است. در ماه ژانویه دولت هند متعلق به SECI بسته یک مناقصه برای خرید برق از پاسخ+سازی گیاهان جایی مناقصه می توانید نقل قول قیمت های مختلف برای اوج و غیر اوج بار منابع قدرت. در فک انداختن و توسعه به طور متوسط وزن تعرفه از برنده مناقصه در آمد در ₹4.04 (5.7 سنت) یک kWhr (Greenko, 900 مگاوات) و ₹4.30 (6 سنت) یک kWhr (تجدید قدرت 300 مگاوات). در مقابل زغال سنگ جدید-پروژه های مبتنی بر نمی توانیم به فروش برق به آب و برق در کمتر از ₹5 kWhr.

Tangedco یک ابزار است که عمیقا در قرمز با 2017-18 ضرر و زیان در ₹7,760 کرور روپیه است و احداث پنج جدید مبتنی بر زغال سنگ نیروگاه از مجموع ظرفیت از 5700 مگاوات; و این پیشنهاد برای ساخت هفت به اضافه کردن یکی دیگر از 13,300 مگاوات است.

در حالی که وجود دارد رفتن به عقب در پروژه های در حال انجام آنها در مراحل پیشرفته ساخت هفت پیشنهاد می شود بررسی این مقام گفت. او اما تاکید کرد که Tangedco نمی خواهد با عجله به انصراف از پیشنهاد نیروگاه به دلیل آن است که “بیش از حد زودرس” را به یک تماس. “در حال حاضر آن را بیش از حد بزرگ است یک خطر برای نگه داشتن زغال سنگ پروژه در حالت تعلیق است اما ما باید یک ذهن باز” او گفت:.

برای مطمئن Tangedco است که نه تنها ابزار است که با قرار دادن مبتنی بر زغال سنگ نیروگاه های برق—آب و برق از کشورهای مختلف باید برنامه های مشابه. بعد از همه هزینه RE+سازی قدرت رفتن بسیار پایین توسعه های اخیر است. کارشناسان مانند Pranav مهتا رئیس ملی انرژی خورشیدی فدراسیون هند شده اند سریع به اشاره است که زغال سنگ قدرت قیمت گذاری خود را از بازار است.

Tangedco پنج مداوم گیاهان از 5700 مگاوات در حال برآورد هزینه ₹48,410 کرور یا ₹8.49 کرور یک مگاوات از ظرفیت. این به ناچار قرار اتهام سرمایه در تعرفه. و پس از آن وجود دارد هزینه خرید زغال سنگ.

در دوره از زمان کاربران از زغال سنگ نیاز به قیمت-دی اکسید کربن را که زغال سنگ قدرت حتی گران. در بالا از این بسیاری از سرمایه داران در حال حاضر به قرض دادن به زغال سنگ پروژه ها به دلیل نگرانی از گرم شدن کره زمین. هر چند هند سرمایه داران که به طور معمول قرض دادن به دولتی آب و برق باید به صراحت اعلام کرد که نمی خواهد قرض دادن به زغال سنگ پروژه های بسیاری از کارشناسان رعایت آن است اما یک موضوع از زمان قبل از آنها انجام دهید.

در انتظار حق

در ضمن Tangedco امید به روشن حق عضویت خود را به باد و انرژی خورشیدی شرکت به زودی آن را به عنوان انتظار یک پاسخ مطلوب از بودجه مرکزی سازمان مانند PFC IREDA و REC برای یک وام پل.

Tangedco است گفت: بودجه سازمان که ممکن است آنها پرداخت Tangedco وام به طور مستقیم; Tangedco را وام در آن کتاب است.

ابزار درخواست کرده است برای در مورد ₹2,000 کرور روپیه برای پرداخت فوری. Tangedco مدیون اطراف ₹2,000 کرور به انرژی های تجدید پذیر شرکت ها و اطراف ₹14,000 کرور به طور کلی به آن قدرت تامین کنندگان و پیمانکاران است.

در پاسخ دولت مرکزی خواسته است Tangedco برای روشن شدن نقشه راه جزئیات چگونه این ابزار در نظر گرفته شده برای بهبود وضع مالی خود و پرداخت وام. به این دولت داده است نامه ای از راحتی بیان کرد که در آن ایستاده بود به طور کامل پشت سر Tangedco و درخواست سرمایه داران به “قرار دادن فشار بر Tangedco”.

پروژه

ظرفیت

هزینه پروژه

هزینه/مگاوات از ظرفیت

 

MW

تومان کرور روپیه

تومان کرور روپیه

 

Ennore TPS

1 x 660

6,380

9.66

 

Ennore SEZ

2 x 660

9,800

7.42

 

شمال چنای

1 x 800

6,376

7.97

 

Uppur TPS

2 x 800

12,778

7.98

 

Udangudi

2 x 660

13,076

9.90

 
         

مجموع

از 5700

48,410

8.49

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>