تامیل نادو برای تنظیم ویژگی های پارچه پارک در سالم

نزدیک در پاشنه از دولت هند اعلام Rs 1,480-کرور ملی منسوجات فنی ماموریت دولت تامیل نادو تصمیم گرفته است برای راه اندازی یک “ویژگی های پارچه پارک’ در سیلم.

در رسمی چت با BusinessLine در حاشیه ملاقات سالانه تامیل نادو فصل کنفدراسیون صنایع هند (CII) دولت رئیس, منشی, Mr K Shanmugam گفت که دولت برنامه ریزی شده دو پارچه, پارک, در Tuticorin و سالم. یکی در سالم خواهد بود برای منسوجات فنی, او گفت:.

‘ویژگی های پارچه’ هستند نساجی مواد و محصولات مورد استفاده برای عملکرد فنی خود را نه به عنوان لباس شخصی. آنها می تواند هر چیزی اعم از ضد گلوله و ضد حریق کت و ورق های مورد استفاده در رویه جاده ها و کسانی که مورد استفاده در دارو و مانند باند و دستکش.

منسوجات فنی در حال مرسوم به 12 گسترده دسته بندی ها: Agrotech, Buildtech, Clothtech, Geotech, Hometech, Indutech, Mobiltech, Meditech, Protech, Sportstech, Oekotech, Packtech.

بازار هند برای منسوجات فنی در برآورد 16 میلیارد دلار (تومان 11,500 کرور) و در حال رشد است در 12 درصد است. ملی منسوجات فنی ماموریت با هدف رشد بازار توسط 15-20 درصد در سال به طوری که آن را به اندازه $ 40-50 میلیارد دلار تا سال 2024.

بازار جهانی برای این محصولات در برآورد 250 میلیارد دلار و در حال رشد است و در 4 درصد در سال است. به عنوان مثل وجود دارد بزرگ فرصت های صادرات.

این صنعت با استقبال از ایده تامیل نادو یکی از نساجی هاب از کشور به منسوجات فنی بخش فشار. “این Kongunadu منطقه متشکل از شهرها مانند Coimbatore تیروپور Salem و ساییده شدن یک محل که در آن خوب پارچه تولید می شود; راه اندازی یک منسوجات فنی پارک در اینجا این است که یک ایده بسیار خوب” می گوید: M رجا موسس و رئيس جمهور از کویمباتور-بر اساس Saastha ویژگی های پارچه.

R Jeyamohan پروژه مدیر TexValley یک مرکز بازاریابی برای منسوجات در نزدیکی سالم نیز با استقبال از ایده از ویژگی های یک پارچه, پارک, در سالم اما تاکید کرد که باید وجود داشته باشد tie-up با خریداران است. K هری Thiagarajan مدیر اجرایی مادورای مبتنی بر Thiagarajar میلز که در زمان بیش از امروز به عنوان رئیس تامیل نادو فصل CII گفت که دولت نیز باید حمایت در بازاریابی ویژگی های پارچه و شاید با سازماندهی خریدار-فروشنده در دیدار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>