تامیل نادو: استرس توسط Covid-19? شما می توانید به دنبال مشاوره تلفنی

آیا شما احساس تنهایی و یا تاکید ماندن در خانه در طول Covid-19 مستند? یک تیم از 63 روانشناسان وجود دارد به ارائه مشاوره رایگان بیش تلفن در تامیل نادو تامیل نادو.

Tamil Nadu, انجمن روانشناسی امروز راه اندازی این سرویس گفت: رئيس جمهور آن K Balamurugan. این سرویس در دسترس خواهد بود از 10 صبح تا 12 بعد از ظهر و از ساعت 4 تا 6 بعد از ظهر (در هر دو تامیل و انگلیسی) تا پایان مستند در مارس 14 , او اضافه شده است.

در اولین روز از راه اندازی این انجمن دریافت هشت تماس. از این دو زن بودند و شش نفر از طبقه متوسط و پایین طبقه متوسط او گفت BusinessLine. “ما انتظار داریم این تعداد را افزایش در روز به,” او اضافه شده است.

دو مبتلا به مشکلات روانی در حالی که دو نفر دیگر از درآمد پایین تر دسته بودند نگران مشکلات مالی به عنوان آنها را از دست داده بود تمام درآمد او گفت:.

ملی بهداشت ماموریت — تامیل نادو — در یک صدای جیر جیر به حال خواسته مردم احساس افسردگی و یا تنها به رویکرد این انجمن.

در ضمن برای کنترل گسترش Covid-19 در تامیل نادو تمام مناطق در شعاع 5 کیلومتر به علاوه تمدید 3 متر از فرد آلوده را ضد عفونی هستند. همه خانواده ها در جبران شعاع به طور مداوم تحت نظارت است. این یکی از اقدامات انجام شده توسط تامیل نادو دولت برای مهار و کنترل گسترش Covid-19.

دولت در یک مصاحبه مطبوعاتی در روز چهارشنبه اعلام کرد یک طرح استادانه درست شده و اقدامات گرفته شده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

نه کمیته های تشکیل شده تحت ارشد IAS افسران به منظور هماهنگی اجرای دقیق و نظارت های مختلف اقدامات رفاهی. در ادامه تلاش های دو کمیته تحت ارشد IAS افسران برای تضمین رفاه کارگران مهاجر و دانشجویان از کشورهای دیگر و رفاه سالمندان متفاوت-abled و بی بضاعت و برای اطمینان از در دسترس بودن کالاهای ضروری به این گروه از جمعیت را تشکیل شده است.

در تمام مناطق بحران مدیریت کمیته های تشکیل شده تحت ریاست منطقه جمع آوری. یک کمپین تهاجمی است که به اطمینان حاصل شود اجتماعی, فاصله, تمیز کردن سطح بهداشت دست و تنفسی بهداشت گفت: انتشار.

در تامیل نادو امروز 110 بیشتر موارد تست مثبت برای Covid-19 — بالاترین برای یک روز. بسیاری از آنها شده اند افرادی که رفت و به حضور ‘Tablighi Jamaat‘ کنفرانس در دهلی نو (Nizamuddin) به تازگی. نزدیک به 1500 نفر از اعضای دولت شرکت کرده بود در این کنفرانس است.

تعداد کل Covid موارد در دولت رز به 234.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im