تامیل نادو تنظیم به دلخواه تولید توپی برای ریخته گری می گوید N Muruganandam

هفت روند جهانی است که می تواند تغییر شکل هندی, صنایع ریخته گری هستند و تغییر در ساخت مراکز نزدیک به تقاضای مراکز ظهور e-تحرک و افزایش تقاضا برای ریخته گری و نوآوری صنعت 4.0, رشد آگاهی در مورد آلودگی و نیاز به جذب و حفظ خوب استعداد به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی.

“شده است وجود دارد آهسته و در عین حال تدریجی تغییر تولید از چین به جنوب شرق و کشورهای آسیایی است. هند تبدیل خواهد شد و طبیعی تولید پایه و یک جایگزین به چین گفت: N Muruganandam اصلی وزیر به دولت تامیل نادو صنایع بخش.

او با ارائه یک سخنرانی در 68 هند ریخته گری کنگره & IFEX 2020 برگزار می شود در روز جمعه. “با متنوع رشد صنعتی در سراسر دولت و قوی خوشه برای ریخته گری, Tamil Nadu خواهد بود که ترجیح تولید مقصد در هند,” او اضافه شده است.

تغییر برای آلومینیوم

او اضافه کرد که با ظهور e-تحرک و تغییر نسبت سبک وزن ساخت و ساز سازه ها وجود خواهد داشت افزایش در استفاده از آلومینیوم و کمتر ریخته گری آهن و ریخته گری صنعت داشته باشیم باید از این تغییر قریب الوقوع.

او گفت که دولت راه اندازی مراکز نوآوری در Sriperumbudur و هسور ساخت هاب به نوآوری و نزدیک به تقاضای مراکز.

در سخنرانی مراسم تحلیف خود به عنوان رئیس مهمان Satyakam آریا مدیر عامل و MD دایملر هند خودروهای تجاری گفت: در صنعت ریخته گری در هند بزرگ است اما بسیار سطح پایین بهره برداری است که با اضافه کردن هزینه و سودآوری فشار بر این صنعت است.

توجه به پایین استفاده به عنوان یک مزیت Arya گفت: این صنعت نیاز به هیچ تازه سرمایه گذاری برای هزینه های سرمایه اما می توانید با استفاده از سرمایه گذاری در upgradation.

بهبود در کیفیت و هزینه رقابت اتوماسیون ایجاد محیط کاری امن و رو به جلو ادغام انتظارات از تولید کنندگان تجهیزات اصلی (OEM) از صنعت ریخته گری او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>