تامیل نادو گزارش شش coronavius موارد شمارش جهش به 35

به عنوان بسیاری از شش نفر بیشتر آزمایش مثبت برای coronavirus در تامیل نادو در روز جمعه در نظر گرفتن تعداد کل موارد به 35 دولت گفت.

از آنها پنج نفر قرارداد عفونت از طریق تماس با کسانی که آزمایش مثبت برای coronavirus.

در یک صدای جیر جیر ملی بهداشت ماموریت-تامیل نادو گفت: “6 جدید موارد مثبت #Covid19 در TN…” و “کل شمارش به 35 تا کنون.”

وقتی پرسید که توسط PTIارشد بهداشت گفت: تعداد کل موارد شامل یک مرد است که از بيمارستان مرخص شده و دیگری که درگذشت.

 

TN سانتی متر صحبت می کند به مودی PM

نخست وزیر نارندرا مودی به صحبت کرد تامیل نادو وزیر K Palaniswami. نخست وزیر گفت: وزیر به اجرای سه هفته ملی مستند به شدت به بررسی گسترش coronavirus و اطمینان از در دسترس بودن کالاهای ضروری برای مردم و دولت گفت:.

در این مکالمه تلفنی, مودی گفت که prohibitory سفارشات در بخش 144 قانون دادرسی کیفری و اجتماعی فاصله باید سختگیرانه اجرا گذاشته است. نخست وزیر به دنبال می دانم از وزیر در مورد کوروناویروس اقدامات پیشگیرانه انجام شده توسط ادارات دولتی در دولت انتشار رسمی گفت.

Palaniswami مطلع مودی در مورد جزئیات مراحل گرفته شده به طور مداوم توسط دولت در برابر سرایت. “با توجه به عمومی خوب, نخست وزیر گفت:” prohibitory سفارشات در بخش 144 صرفا باید به دنبال و مردم باید اطمینان حاصل شود, اجتماعی, فاصله,” آزادی گفت.

او همچنین گفت: مراحل باید گرفته شود برای اطمینان از در دسترس بودن کالاهای ضروری برای مردم است. “وزیر پاسخ داد که همه این جنبه ها به طور کامل اجرا” انتشار اضافه شده است.

دولت ایالتی بود که در ابتدا اعلام کرد زمان خاموش شدن تا 31 مارس روز پنج شنبه تمدید آن تا مارس 14 همگام با ملی مستند اعلام شده توسط نخست وزیر.

فرماندار صحبت می کند به رییس جمهور, VP

رئیس جمهور رام نات Kovind و معاون رئیس جمهور M Venkaiah Naidu صحبت تامیل نادو فرماندار Banwarilal Purohit در مورد مهار COVID-19 در دولت راج Bhavan گفت. دو تعامل با فرماندار Purohit از طریق ویدئو کنفرانس در آن گفت: در یک نسخه.

Kovind و Naidu تعامل با فرماندار “در مورد وضعیت کلی حاکم در تامیل نادو در مورد مهار اقدامات” در برابر گسترش coronavirus آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im