تامیل نادو گزارش 3,949 Covid-19 موارد در دوشنبه

تامیل نادو گزارش, دوباره, تک-بالاترین علاوه بر این از 3,949 Covid-19 مورد در روز دوشنبه به کل عفونت در دولت به 86,224. با 2,212 Covid-19 بيمار مرخص تعداد موارد فعال بود در 37,331.

برای اولین بار تعدادی از عفونت در چنای عبور از 2000 علامت گذاری به 2,167 گرفتن مجموع به 55,969 موارد است. این 33,441 Covid-19 بيمار مرخص شده خروج تعدادی از موارد فعال در شهرستان در 21,681.

مادورای گزارش 290 موارد جدید; چنگلپتو 187; Thiruvallur 154; وللر 144 و بقیه شماره های توزیع شده در میان دیگر مناطق از جمله Kancheepuram, Coimbatore, Trichy, دیندیگول و Theni.

روز دوشنبه 30,039 نمونه مورد آزمایش قرار گرفتند. تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس در کشور افزایش یافته و به 1,141 پس از 62 افراد درگذشت امروز با توجه به وزارت بهداشت داده است.

تامیل نادو دولت را به یک تصمیم در محدودیت و یا مستند بر اساس سطح ولسوالی وضعیت. گروه متخصص توصیه می شود تحلیل های مختلف شاخص های اپیدمیولوژیک و زمینه موقعیت های در نظر گرفته در حالی که تصمیم گیری توییتی Prabhdeep Kaur, ICMR دانشمند.

کمیته توصیه می شود برای دولت وجود دارد که بدون نیاز به گسترش مستند است و نه راه حل در تمام زمانها. اما پزشکی و کارشناسان بهداشت عمومی کمیته توصیه می شود که محدودیت نیاز به افزایش در مناطق که در آن شاخص های بهداشتی و درمانی هستند رضایت بخش نیست.

“در چنای Covid-19 انتقال آهسته در حالی که عفونت را دو برابر افزايش يافته است. این خوب است. هر چند تعداد Covid-19 مورد افزایش یافته و در برخی از مناطق این روند در حال کاهش باشد. وجود دارد بدون نیاز به وحشت در مورد افزایش تعداد” گفت: Kaur.

کاهش مرگ و میر

کمیته احساس کردند که تمرکز باید برای کاهش مرگ و میر. این را می توان با تشخیص زود هنگام برای هر علامت و افزایش تست. مانند در چنای تست باید افزایش یابد در شهرستانها عمده مانند Madurai Trichy, وللر و Tirunannamalai که در آن ویروس شروع به گسترش به دلیل تراکم بالاتر او اضافه شده است.

افزایش در تعداد موارد شناسایی شده در تب کلینیک در چنای است. از جمله درمانگاه باید آغاز شود در مناطق دیگر برای شناسایی افراد با هر گونه علائم و درمان داده شده بلافاصله او گفت:.

“حمل و نقل عمومی شده است که یکی از دلایل انتقال در مناطق. این نیاز به کنترل شود. جمع آوری نباید اجازه داد” او گفت:.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *