تامیل نادو راه اندازی Covid-19 سلامت, پورتال

ملی بهداشت ماموریت تامیل نادو بخشی از سلامت و خانواده وزارت رفاه راه اندازی کرده است یک وب پورتال – http://stopcoronatn.in/ به ارائه به روز رسانی های مهم در Covid-19 در دولت است.

پورتال فراهم می کند اطلاعات در مورد Covid-19; آنها برای تماس با ما; بولتن روزانه; مشاوره بهداشت; ‘اطلاعات مهم و گالری رسانه ها. نیز وجود دارد یک لینک را به صورت خود گزارش دهی در مورد اگر کسی علائم Covid-19.

پورتال نیز فراهم می کند آگاهی در مورد مسائل اجتماعی مانند فاصله از طریق صوتی و تصویری و پوستر در مورد Covid-19. این شهر همچنین دارای یک لینک به جهانی موارد توسط مرکز سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز است که مانیتور Covid-19 نفر از سراسر جهان در زمان واقعی است.

این مهم اطلاعات بخش آخرین مشاوره های صادر شده توسط این مرکز و دولت و شورای تحقیقات پزشکی هند.

نیز وجود دارد یک لینک ارائه خوراک توییتر از C Vijayabaskar دولت وزیر بهداشت و رفاه خانواده است که به روز رسانی اطلاعات در Covid-19 از طریق رسانه های اجتماعی.

در سطح ایالتی ویدئو کنفرانس برگزار شد تامیل نادو دبیر کل K Shanmugam با تمام این منطقه جمع مقامات بالاتر از بخش های مختلف و رؤسای دانشکده های پزشکی. دولت های منطقه توصیه شده است برای اجرای دستورات دولت برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

در ضمن تامیل نادو وزیر Edappadi K Palaniswami گفت که زمان جلسه مجلس ادامه خواهد داد به عنوان در هر برنامه.

آن است که تنها در این مجمع که بسیاری از مسائل از جمله Coronavirus را می توان مورد بحث در جزئیات و پیام خواهد رسیدن به مردم گفت: در حالی که پاسخ به یک درخواست از مخالفان برای پایان دادن به زمان جلسه مجلس و جلوتر از زمان تعیین شده برای پایان دادن به در مارس 9.

تمام اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از coronavirus گرفته شده در دبیرخانه و مجمع پیچیده او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>