تامیل نادو تشدید اقدامات بنیادی Covid-19 گسترش

با چنای ضبط بیشترین تعداد Covid-19 موارد مثبت در تامیل نادو دولت روز چهارشنبه اعلام کرد تشدید اقدامات برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر از جمله تسریع تماس با ردیابی و تست آن با علائم مانند تب است.

از 1,596 موارد مثبت گزارش شده تا کنون در تامیل نادو دولت سرمایه است 358 عفونت به دنبال Coimbatore (134) و Tirupur (109).

وزیر K Palaniswami گفت که او کارگردانی کرده است اجرای یک سری از اقدامات برای بررسی گسترش سرایت در این شهرستان است. “با توجه به وضعیت حاکم من به کارگردانی مراحل را به طور کامل مهار جنبش عمومی در مهار مناطق تسریع تماس با ردیابی و موضوع آنها را به آزمون و انجام coronavirus آزمایش بر روی کسانی که در محدوده شهر با علائمی مانند تنگی نفس و تب و گلو درد” او در بیانیه ای گفت.

دو ارشد IAS مقامات شده اند علاوه بر این به عنوان منصوب منطقهای افسران برای این منظور, او گفت:.

مزایای کارگران خط مقدم

غذا به کارگران در خط مقدم نبرد علیه coronavirus Palaniswami اعلام کرد پیاده سابق gratia به ₹50 لاخ به قوم و خویش از پرسنل از جمله اگر آنها می میرند در حالی که در Covid-19 وظیفه. مقدار است که در حال حاضر ₹10 لاخ.

بیشتر دولت را فراهم کردن یک شغل برای یک نفر و از جمله خانواده های قربانیان در مهربان زمینه و بر اساس صلاحیت خود را, او گفت:.

اگر چنین خط مقدم کارگران اعم از بخش دولتی و خصوصی درگذشت در حالی که در Covid-19 وظیفه خود را دفن با توجه به حفاظت و احترام تضمین خواهد شد توسط دولت به عنوان آن است که وظیفه خود را به تشخیص خود خدمت فداکارانه او اضافه شده است.

علاوه بر کار حرفه ای پزشکی در هر دو بخش دولتی و خصوصی و دیگران به رسمیت شناخته خواهد شد و این افراد ارائه خواهد شد با جایزه, او گفت:.

در این مراسم از کارکنان پزشکی در بیمارستان های خصوصی پیمانکاری ویروس وزارت بهداشت پروتکل در این زمینه خواهد بود بموقع دنبال کرد و تمام اقدامات پیشگیرانه خواهد بود در جای خود قرار داده و خدمات پزشکی خواهد بود و بعد از آن مجاز به رزومه وجود دارد که وزیر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de