تامیل نادو کمک می کند تا میوه و سبزیجات کشاورزان با پشتیبانی بازاریابی

پیش از انبه برداشت در 15 روز آینده تامیل نادو دولت چشم پوشی سردخانه هزینه برای میوه ها و سبزیجات تا مارس 30. این یکی از طرح های اعلام شده توسط دولت برای رسیدگی به نگرانی کشاورزان که با داشتن مشکل با توجه به مستند زیر Covid-19 بیماری همه گیر.

دولت راه اندازی کرده است منطقه-عاقلانه کمک برای کمک به کشاورزان در فروش محصولات خود و مرتب کردن بر اساس مسائل مانند حمل و نقل وسیله نقلیه عبور و ذخیره سازی اعلام کرد وزیر Edappadi K Palaniswami. نزدیک به 500 رسانه های تلفن همراه برای فروش میوه ها و سبزیجات معرفی خواهد شد در سراسر تامیل نادو او اضافه شده است.

رئیس جمهوری اعلام کرد یک وام از ₹10 لاخ خواهد بود با توجه به آن سازمان است که تهیه میوه ها و سبزیجات به طور مستقیم از کشاورزان با دادن آنها به قیمت عادلانه برای تولید.

بیشتر آلوده

در ضمن 69 جدید Covid-19 موارد مثبت — 63 بود با حضور Tablighi Jamaat رویداد برگزار شد در دهلی نو در ماه گذشته — گزارش شده است امروز در تامیل نادو در برابر 50 در روز دوشنبه. این طول می کشد تعداد کل موارد در دولت به 690 گفت: وزیر بهداشت Beela راجش. امروز یکی Covid-19 فوت بیمار در نظر گرفتن تعداد کل مرگ و میر ناشی از این ویروس به هفت. اما تا کنون 19 در افراد آلوده به بهبود او گفت:.

در ضمن, Tamil Nadu در وزارت صنعت اجازه داده است بخش مانند فولاد و پالایشگاه و سیمان و پارچه (به استثنای پوشاک) شکر میلز, ریخته گری, مقاله مشترک پساب شیشه دباغ خانه و صور را شامل می شود در لیست فرایند مداوم صنایع عملیات.

دولت اجازه فرآیند/فعالیت این صنایع با اسکلتی کارکنان ضروری برای نگهداری از تمام بسته واحدهای صنعتی و بسته بندی و برچسب به پایان رسید و یا تولید کالا به منظور تسهیل در حمل و نقل خود را برای صادرات می گوید: منظور از صنایع بخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im