تامیل نادو: گسترش مستند توسط دو هفته توصیه متخصص پنل

کارشناس کمیته پزشکی توسط تامیل نادو دولت توصیه کرده است که گسترش مداوم مستند در دولت دو هفته دیگر فراتر از تاریخ 14 آوریل. این بود توصیه به وزیر Edapaddi K Palaniswami پس از دو ساعت جلسه در دبیرخانه در چنای.

توصیه به گسترش مستند می آید در این زمینه از تعداد Covid-19 موارد هر روز در حال افزایش و عبور از 800 علامت در دولت در روز پنج شنبه.

 

دولت تا به حال تشکیل یک 19-عضو پانل از کارشناسان پزشکی برای پیگیری گسترش Covid-19 در تامیل نادو. پانل امروز ملاقات Palaniswami; وزیر بهداشت C Vijayabaskar و دبیر کل K Shanmugam.

با وجود تمام تلاش های دولت Covid-19 مورد افزایش یافته است. تمام پزشکان در پنل احساس کردند که مستند باید تمدید برای 14 روز دیگر, یک عضو پانل گفت newspersons پس از این نشست است.

در واقع Palaniswami روز پنج شنبه گفت که گسترش مستند خواهد بود تنها پس از تصمیم بحث با پنل و از 12 هماهنگی تیم های راه اندازی برای مبارزه با ویروس.

این احتمال وجود دارد که Covid-19 حرکت به مرحله 3 (جامعه انتقال) در تامیل نادو با توجه به افزایش در تعداد موارد است. اما در حال حاضر آن است که در مرحله 2 و تمام تلاش گرفته شده برای اطمینان حاصل شود که آن را نشانی از پیشرفت به مرحله بعدی Palaniswami گفته بود در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im