تامیل نادو سانتی متر اعلام جدید برق خودرو و اطلاعات مرکز پارک

وزیر Edappadi K Palaniswami روز سه شنبه اعلام کرد کشت از اقدامات از جمله ایجاد یک وسیله نقلیه الکتریکی پارک در نزدیکی چنای برای جذب سرمایه گذاری صنعتی.

به منظور جذب سرمایه گذاری های جدید به تامیل نادو برقی پارک خودرو خواهد شد تا در Manalur SIPCOT املاک صنعتی در نزدیکی چنای در برآورد هزینه ₹148 کرور او گفت: مجمع امروز.

با تمام امکانات اولیه پیشنهادی پارک نیز یک صنعتی مرکز تست امکانات انبار و نقلیه سنگین حیاط.

با شروع کامل برق خودرو سیاست در سپتامبر سال 2019 دولت شده است اعلام اقدامات مختلف در حمایت از وسیله نقلیه الکتریکی سرمایه گذاری به عنوان بخشی از چشم انداز خود را به عنوان یک رهبر در EV ساخت.

تلاش پرداخت سود سهام به عنوان یک پیشرو الکتریکی دو چرخ ساز Ather انرژی برنامه ریزی شده برای راه اندازی الکتریکی دو چرخ واحد تولیدی در هسور مربوط به سرمایه گذاری بیش از ₹630 کرور بیش از یک دوره از زمان. چند بازیکن در EV فضا نیز در بحث و گفتگو با دولت برای تولید و سرمایه گذاری در دولت است.

چند هفته پیش دولت اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی یک صفحه خورشیدی وسیله نقلیه الکتریکی شارژ ایستگاه با آهسته و سریع شارژ ویژگی های. بر اساس موفقیت این مدل دولت قصد دارد تا سطح شیب دار به تعداد این ایستگاه است.

Palaniswami همچنین تصریح کرد که دولت را گسترش یارانه ها تحت EV سیاست برای همه دسته از صنایع در EV بخش.

رئیس جمهوری این اطلاعیه همچنین شامل یک Nabard-کمک ₹2,934-کرور برنامه ریزی برای ایجاد زیرساخت های مدرن در آینده پارک های صنعتی از SIPCOT در سراسر شش مکان در دولت است.

مرکز داده های پارک

Palaniswami همچنین اعلام کرد که دولت با ایجاد یک مرکز داده های پارک بیش از 150 هکتار سایت در یک سرمایه گذاری ₹500 کرور روپیه در نزدیکی Sriperumbudur. “در حالی که این پروژه ممکن است تولید 3,500 شغل جدید را نیز به دولت کمک کند رسیدن به پیشرفت بیشتر در این بخش:” او گفت:.

راه اندازی و نوآوری شهر با تمام امکانات لازم در هزینه ₹350 کرور خواهد شد و در نزدیکی چنای برای جذب نوآورانه و دانش بنیان شرکت های.

یک ₹110-کرور پروژه برای تامین آب به کارخانه در هسور SIPCOT املاک صنعتی نیز ارائه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im