این DMK در تامیل نادو در روز جمعه به خود جلب کرد تشابه بین طولانی بودجه آدرس توسط اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman و وزارت امور خارجه معاون وزیر O Panneerselvam به ادعا می کنند که حاکم AIADMK بود “پس از” دولت مرکزی است.

Panneerselvam که همچنین دارای سرمایه گذاری نمونه کارها, ارائه, وقت AIADMK دولت گذشته کامل بودجه در روز جمعه به دولت می رود برای انتخابات سال آینده است. بودجه خود را به آدرس, به عنوان یکی از lengthiest رفت و در حدود 3 ساعت و 15 دقیقه.

 

DMK جمهور MK استالین که شده شارژ AIADMK دولت در تامیل نادو با ‘بکسل’ دولت مرکزی خط در مورد مسائل مختلف از جمله اصلاح تابعیت عمل شدت انتقاد کرد در بودجه طرح های, گفته, آن را فاقد هر دو چشم انداز و طرح های برای رشد.

با اشاره به Sitharaman بودجه آدرس در فوریه 1, استالین گفت: در حالی که آن رفت و در حدود 159 دقیقه که از Panneerselvam کشیده برای تقریبا 196 دقیقه است. “این خود یک مثال است که این رژیم زیر مرکزی دولت بی جی پی” او به خبرنگاران گفت: در اولین پست خود را-بودجه واکنش.

در پاسخ به بودجه Panneerselvam را دهم از AIADMK به قدرت رسید در سال 2011 استالین گفت این بود: “کسری بودجه” یکی برای همه. “این است که کسری بودجه. هیچ کافی (طرح) برای هر کسی که او گفت:” نشان می دهد آن را کم و مقررات همه جانبه بهره مند شوند.

مالی و درآمد کسری علاوه بر بدهی تنها افزایش است و این مزاحمت مرد مشترک دولت رهبر مخالفان گفت. “این بودجه فاقد هر دو چشم انداز و طرح های برای رشد” استالین اضافه شده است.

در وزیر K Palaniswami را اعلام اخیر که Cauvery دلتا مناطق از جمله برنج کاسه تانجاوور می توان طبقه بندی به عنوان یک محافظت کشاورزی منطقه استالین فکر کرده اید که اگر دولت می تواند پیاده سازی آن در خود آن است.

با اشاره به گزارش هایی که Palaniswami تا به حال با ارسال نامه ای به مرکز از طریق کابینه خود را همکار D Jayakumar در این ارتباط استالین خواستار محتویات ارتباطی ساخته شده توسط جمعه. “من خودم را انتشار نامه” از DMK ارشد اضافه شده است.

اما حزب او موافق با حکم AIADMK بر طبق گفته طبقه بندی به Cauvery دلتا مناطق, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im