دانشمندان و پزشکان شتافت و به دفاع از دکتر Anthony Fauci روز دوشنبه متهم کاخ سفید از اظهارات خارج از چارچوب به لام پیشرو در این کشور بیماری های عفونی متخصص.

آنها گفت: اتهامات که او اشتباه بود در مورد بدون علامت گسترش این رمان coronavirus آن تهدیدی برای سلامت یا ارزش ماسک نادیده گرفته چگونه درک از یک بیماری جدید تغییر کرده بود در شش ماه گذشته.

دکتر جاشوا journal club, معاون دین برای سلامت عمومی عمل و تعامل جامعه در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health, گفت:, “این عجیب و غریب به استفاده مخالفان سیاسی روش بر روی یک دانشمند است که صحبت کردن در کامل جملات. آن است که با توجه به چیزهایی که خارج از چارچوب به تضعیف اعتبار یک ملت دانشمندان است.”

Fauci بارها در تقابل با مقامات کاخ سفید کننده شک و تردید تن در مورد تلاش ها برای مبارزه با این بیماری حتی به عنوان رئیس جمهور تهمت قرار دادند و این کشور برای بازگشایی به سرعت در حال.

بیش از آخر هفته مقامات کاخ سفید توزیع شده یک لیست از نمونه آنها گفت: نشان داد که چگونه Fauci “اشتباه شده است در همه چیز” در گذشته خود را ارزیابی coronavirus.

آنها شامل شک و تردید است که حامل بدون علامت می تواند از گسترش بیماری که ماسک نباید فرسوده توسط مردم و کاهش تهدید از رمان coronavirus.

نقاط حمایت کردن با تلویزیون ظاهر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فردا نیوز, میزبان, Sean Hannity که Fauci بود “اما او ساخته شده بسیاری از اشتباهات.”

و برت Giroir بهداشت و درمان و خدمات انسانی رسمی و عضو مجلس coronavirus نیروی کار تحت فشار قرار دادند پشت در Fauci آخرین توصیه است که رنج می برند افزایش موارد باید تعطیل دوباره.

“من احترام دکتر Fauci اما دکتر Fauci نیست 100% درست و او نیز لزوما و او اذعان می کند که باید تمام منافع ملی در ذهن گفت:” دیدار با مطبوعات در روز یکشنبه.

مدیریت رسانه های اجتماعی مدیر دن Scavino ارسال شده کاریکاتور “دکتر شیر” به Facebook حساب نشان دادن او به عنوان نشت سینک و او را متهم به “بزدل” نشت.

حملات خشم بسیاری از دانشمندان و کارشناسان بهداشت عمومی که در نتیجه یک کمپین اسمیر بود که انجام شده به سکوت یک صدای مخالف.

به جای آنها گفت که Fauci شده بود ابراز اوایل اجماع علمی بر اساس درک از دیگر coronaviruses بود و غالبا واجد شرایط اظهارات خود را با اضافه کردن که COVID-19 ممکن است متفاوت باشد.

در ژانویه 28, زمانی که او گفت که “یک بیماری همه گیر است و نه رانده شده توسط حامل بدون علامت,” او اضافه شده است که او صحبت کردن در مورد روند تاریخی است.

بنابراین حتی اگر وجود دارد “بدون علامت انتقال تمام تاریخچه تنفسی منتقله از ویروس ها از هر نوع بدون علامت انتقال هرگز راننده شیوع است. راننده از شیوع بیماری است که همیشه یک علامت فرد است.”

“آنها او را خارج از چارچوب” گفت: journal club.

دکتر کاترین Seley-Radtke استاد پزشکی شیمی در دانشگاه مریلند بالتیمور کانتی و متخصص در coronaviruses گفت: بسیاری از مردم به اشتباه علم چطور کار کرده است. آن را نه یک بدن از حقایق اثبات شده به عنوان مقدار به عنوان یک فرایند طراحی شده برای اطلاع رسانی به درک از جهان است.

“ما چیزهای پایه در تحقیقات و آنچه ما می دانیم درباره بیماری خاص, یک, ویروس,” او گفت:.

“که دانش تکامل می یابد همانطور که شما در یادگیری بیشتر در مورد این بیماری است. من فکر نمی کنم آن را عادلانه می گویند او اشتباه بود. او ممکن است اشتباه باشد اما در آن زمان حق با او بود.”

هفته گذشته Fauci گفت: بار مالی او در جریان جمهور در coronavirus در دو ماه گذشته. و او گفت: شهرت خود را برای “sugar-پوشش همه چیز” ممکن است را دیده اند خود را از حضور در تلویزیون محدود کرد.

در نتیجه نگرانی که کاخ سفید آغاز کرده است در تلاش برای منحرف کردن توجه خود را از, پاسخ به تعدادی از موارد جدید می رسد سطح رکورد.

دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد مدیر بیمارستان کودکان تگزاس مرکز برای توسعه واکسن گفت: “آنچه که اتفاق می افتند عمدی اطلاعات غلط مبارزه است. این اظهارات کاخ سفید است که 99 ٪ از موارد بی ضرر است که کاملا درست نیست که بستری شدن در بیمارستان به دلیل افزایش اعمال جراحی الکتیو است که کاملا درست نیست این خیز دال سرزنش چینی حزب کمونیست توطئه” او گفت: سرویس جهانی بی بی سی.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: این جلسه اطلاعات عرضه شد در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که Fauci و رئیس جمهور تا به حال یک رابطه کار خوب است.

“ما ارائه پاسخ مستقیم به سوال مستقیم و این که در مورد آن,” او گفت:. “این تصور که وجود مخالفت تحقیقات وجود دارد و آن را Fauci در مقابل رئیس جمهور نمی تواند بیشتر از حقیقت است.”

Journal club گفت: او فکر کرد که این تلاش می تواند به تضعیف آینده پیام رسانی است که ممکن است نیاز به تکیه بر تخصص علمی. اما او گفت Fauci را عمومی بالا ایستاده و آن را دشوار است برای صدمه زدن به اعتبار خود را.

“من فکر نمی کنم آن موفق خواهد بود,” او گفت:. “این است که رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور که به شدت اشتباه در چندین بار در مورد آنچه اتفاق می افتد شده است در این کشور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی