مراقبت از کارگران مهاجر از بنگال Mamata نوری می گوید دیگر دولت govts

West Bengal وزیر Mamata بانرجی نوشته شده به 18 دیگر وزرای ارشد ترغیب آنها به ‘پناهگاه’ و ‘مراقبت از کارگران مهاجر از دولت که گیر شده است چرا که از 21-day مستند.

پرداختن مربوطه رئیس وزرای نوری را حفظ کرده است که کارگران مهاجر از بنگال در حال همه گیر در سراسر مربوطه و دولت باید به آنها کمک کند.

دولت های ایالتی اشاره به این است که در مهاراشترا تامیل نادو, Karnataka, Uttar Pradesh, Gujarat, Telengana, Andhra Pradesh, Jharkhand لزبين هیماچال پرادش و پنجاب Delhi, Rajasthan, Bihar, گوا, Chhattisgarh و Uttarakhand.

با قطار و اینتر-sstate خدمات اتوبوس به حالت تعلیق در جهت جلوگیری از گسترش Covid-19 مهاجر کارگران گیر شده است در نقاط مختلف کشور است. برخی از آنها نیز در گیر کرده در اواسط راه بود در ایستگاه های راه آهن و اتوبوس در انبار و در انتظار خدمات حمل و نقل را از سر گرفت.

مرزهای دولتی نیز مهر و موم شده در بسیاری از مکان ها و حتی کامیون حرکات یا محدود و یا متوقف شده است. در واقع, وجود دارد, گزارش از دولت امتناع از قبول یا اجازه ورود مردم از دیگر کشورهای همسایه.

بانرجی گفت: این کارگران مهاجر از بنگال را می توان به راحتی قابل شناسایی هستند و در “گروه 50-100” مردم است.

“ما در حال گرفتن SOS تماس از آنها (این کارگران مهاجر)… من این فرصت را به درخواست دولت خود را به آنها ارائه با پایه سرپناه و مواد غذایی و پزشکی و پشتیبانی در طول این دوره بحران است. ما در بنگال در حال مراقبت از این افراد گیر کرده در کشور ما,” او نوشت: در این نامه است.

دبیر کل بنگال غربی خواسته شده است به کامپایل یک لیست از تمام این مهاجران گیر در جای دیگر و ارسال اطلاعات مربوطه به دولت.

تازه متوجه صادر شده و بعد از آن در روز گفت: اتوبوس خواهد بود و توسط دولت اجرا گروه حمل و نقل در راه را انتخاب کنید و تنها برای کسانی که مشغول به کار در “خدمات اضطراری”. بیش از 20 نفر اجازه خواهد داشت در یک بروید نگه داشتن در ذهن اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای مشابه برنامه-کابین مانند Ola و بارگذاری اجرا خواهد شد “محدود خدمات” برای “اضطراری و ضروری جنبش مردم” به بیمارستان ها, مراسم تشییع جنازه, مراکز, پزشکی, فروشگاه ها و غیره.

تاج مورد

در ضمن تازه Covid-19 مورد مثبت گزارش شد از West Bengal در نتیجه در نظر گرفتن تعداد کل تحت تاثیر قرار به 10 (از جمله مرگ).

66-سال-پیر مرد یک کلکته ساکن شده است بستری در بیمارستان خصوصی. در حالی که او گزارش می کند هر گونه فوری مسافرت های خارجی, تاریخچه کامپیوتر به تازگی به حال شده است برای یک ازدواج, حزب, خارج از کلکته. پزشکان گمان برخی از بستگان خود را در حال حاضر وجود دارد تا به حال سفر خارجی تاریخچه و او احتمالا می تواند آلوده شده اند وجود دارد. تماس با ردیابی در حال انجام است, منابع گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>