‘تغییرات تاکتیکی’: پایین-رای نامزدها دوباره تصور کنید که چگونه برای رسیدن به رای دهندگان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

جو بایدن و برنی ساندرز در حال تلاش برای باقی می ماند مربوطه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما پایین-رای دموکرات ها نیز در تلاش برای دستیابی به موفقیت به رای دهندگان در یک COVID-19 سیاسی محیط زیست است.

ریاست جمهوری ابتدایی مسابقات به تعویق افتاده اند به عنوان اجتماعی فاصله احتیاطی کوه موانع برای انتخابات. در عین حال اقدامات برای جلوگیری از گسترش این رمان بیماری تنفسی مانع مبارزات انتخاباتی از حوادث برگزار شد درب-به-درب canvassing و جمع آوری کمک های مردمی در فرد برای کسانی که در حال اجرا پایین تر را نیز دارد.

کمپین کارگاه جو Fuld است ارائه مشاوره به مشتریان برای رسیدن به پتانسیل رای دهندگان و کمک کنندگان از طریق ایمیل و تلفن و رسانه های اجتماعی در حالی که میزبانی مجازی حوادث مانند تله townhalls و جلسات آموزشی متمرکز را پیشنهاد coronavirus ثبت نام برای رای دادن و یا در پای صندوق رای از طریق پست.

پستی “ادبیات” شد یکی دیگر از گزینه به عنوان بودند دیجیتال و تبلیغات سنتی اگر نامزدها و مبارزات تا به حال پول با توجه به Fuld. وی افزود: کسانی که سرمایه گذاری های خوب همراه با رای گیری با توجه اکثر رای دهندگان بودند خانه محدود با زمان در دست خود.

“وجود دارد برخی از تغییرات تاکتیکی که مردم را. چگونه رای مردم به احتمال زیاد تغییر دهید. من فکر می کنم سطح بودجه تغییر خواهد کرد و همچنین. اما پس از آن این خواهد بود تا مبارزات به برخی از واقعا مهم استراتژیک تصمیم گیری در مورد چگونگی برقراری ارتباط و آنچه که برای برقراری ارتباط در مورد” Fuld گفت: واشنگتن آزما.

فقدان پول می تواند ایجاد فضا برای سوپر پکس به “تاثیر بیشتری داشته باشد” این چرخه Fuld گفت.

مطبوعات فروشگاه ناتان بالارد گفتن سیاسی امیدوار به جلوگیری از سیاسی coronavirus مربوط دعوا که “در طول خط” برای جلوگیری از ارسال “ثابت pestering” جمع آوری کمک ایمیل و بدیهی است که هیچ کس در شخص رای دهنده تماس برای محافظت از ترکیبات داوطلبان و کارکنان و رقبای خود را.

از نظر تن بالارد پیشنهاد زیر در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom سرب توسط چسبیده به حقایق و انتقال اطلاعات مفید است.

“تلفن-بانکی همه سالمندان را در منطقه خود را به مطمئن شوید که آنها همه حق سازماندهی مواد غذایی آف رها و دیگر خیریه کمک” بالارد گفت: واشنگتن آزما. “روزانه مطمئن شوید که شما یک سازنده بخشی از راه حل برای COVID.”

رئیس جمهور تهمت و دولت او را از دست داده و همه گیر است که حاکم بر کشور توجه است.

اگر چه از آن باقی مانده است دیده شود که آیا این خواهد بود یک مزیت برای وقت انتخابات شانس و جمهوری خواهان بیشتر پایین بلیط Fuld و بالارد مشاوره راستا با کمیته ملی حزب دموکرات را که ارائه شده از طریق آن آنلاین جدید جلسات آموزشی.

یک DNC رسمی گفت: واشنگتن آزما بیش از 1500 نفر — از احزاب دولت به سازمان های مردمی به نامزدهای انتخابات — شرکت در همایش ها و سمینارها در طول یک دوره دو هفته ای. دوره اساسی را پوشش می دهد, در میان موضوعات دیگر, چگونه به استفاده از ابزار رایگان در حزب را دفع مانند حوادث پورتال بسیج, آمریکا, و پخش و نظیر به نظیر ارسال پیامک از برنامه های.

“یکی از بهترین شیوه ها برای تشویق افراد به استفاده از دیجیتال, سازماندهی در سراسر لحظات خاص و اهداف است که داوطلب می توانید شبکه های تجمع در اطراف مانند یک ‘بعد از عمل'” این مقام گفت.

او ادامه داد: “ما با تاکید بر اهمیت دیجیتال سازمان های شخصی خود داستان آنلاین و اهمیت انسانی و شخصی خود را محتوا است.”

در حالی که presumptive نامزد بایدن و ساندرز در اولیه الگوی برگزاری سوپر پکس و خارج دموکراتیک و گروه متحد شهرستان و اولویت های ایالات متحده آمریکا در حال حاضر چرخد به انتخابات عمومی.

اولویت های ایالات متحده آمریکا در هفته گذشته ساخته شده $60,000 آگهی خرید در آریزونا مکمل 6 میلیون دلار در زمان خرید در فلوریدا و میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین برای یک نقطه کوبیدن مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به شیوع بیماری است. این سازمان نیز آغاز شده است هل دادن یک اسپانیایی زبان دیجیتال آگهی در فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im