مقابله با کرونا حیاتی باید در برخورد با مسائل مربوط به حریم خصوصی بیش از حد

آن آرامش را به می دانم هند سازمان های اطلاعاتی بودند زرنگ و دانا به اندازه کافی برای اسکن جمعیت در نخست وزیر استقلال بعد بیان.

در زمانی که بسیاری از مردم در حال شکستن خود را قرنطینه و هنگامی که گسترش کرونا ویروس است که به طور ناگهانی چیدن بسیار سریع در آن زمان 31 روز برای تعداد آلوده به افزایش 1,397 و پس از آن تنها چهار روز برای این تقریبا دو برابر به 2,611—دولت انجام داده است به خوبی به تقلید از آنچه در برخی از کشورهای دیگر انجام می دهند در نظر تاج-ردیابی است. Aarogya Setu, برنامه منتشر شده توسط دولت در روز پنج شنبه با استفاده از بلوتوث اطلاعات و داده های GPS به کاربران اجازه می دانم که آیا آنها مواجه می شوند یک فرد آلوده. دولت هند دولت هم آمده اند تا با برخی از راه حل های بسیار شسته و رفته. کارناتاکا راه اندازی کرده است یک برنامه برای کسانی که جدا شده در صفحه اصلی برای به روز رسانی محل خود را; دولت در روز دوشنبه آن را اجباری برای همه کسانی که جدا شده و در خانه به دانلود یک برنامه به نام قرنطینه سازمان دیده بان ها و selfies, هر یک ساعت با محل GPS.

چنین فن آوری نیازی به گفتن بازی خواهد کرد و نقش مهمی در تقویت اعتماد به نفس به عنوان هند حرکت به سمت انهدام کنونی مستند وضعیت. به طوری که بیشتر مردم شروع به ترک خانه های خود را برای رفتن به محل کار یا مدرسه یا خرید یا هر Aarogya Setu کمک خواهد کرد که آنها را می دانم که اگر این منطقه هستند—و یا کسی که مجاورت آنها در این است که Covid-مثبت است. در واقع یک برنامه مثل این و یک افزایش چشمگیر در تست حیاتی خواهد بود در یک پست-مستند هند; حتی متناوب از بازگشایی—PM این بحث را با دولت CMs در روز پنج شنبه—می توانید با استفاده از اطلاعات از این نوع برای تصمیم گیری است. جالب است که گوگل به تازگی منتشر شده یک گزارش در مورد آنچه که مردم در چند هفته گذشته در کشورهای مختلف—آن را نشان می دهد 35 درصد کاهش در مواد غذایی خرید و 53 درصد کاهش در تعداد از رفتن به دفتر در هند—که آن هم مفید دانستن اینکه آیا این مستند در حال کار است.

اخبار مرتبط

وجود دارد, اما یک حرکت نزولی داده است که در آن می تواند منجر به یک همه از دیدن همه دانستن دولت است. هنگامی که وجود دارد این است که اثبات این فن آوری کار می کند و آن را به وضوح می کند می توان آن را برای هر چیزی; به نگه داشتن یک مسیر از جایی که مخالفان هستند, به عنوان مثال. در حالی که آن آرامش را به می دانم هند سازمان های اطلاعاتی بودند زرنگ و دانا به اندازه کافی برای اسکن جمعیت در نخست وزیر روز استقلال گفتار با استفاده از نرم افزار تشخیص چهره—و همچنین در دهلی شورش—این افزایش ترس از چین-سبک زبانه ها در زندگی روزانه شهروندان است.

در حالی که بار وجود دارد که دولت باید چنین داده ها به کمک آن شکل که در آن به تمرکز بر آن تلاش های امدادی برای نمونه وجود دارد باید به اندازه کافی برای اطمینان از چک این است که مورد آزار قرار گرفته. در حالت ایده آل یک قانون حفظ حریم خصوصی داده ها باید مراقبت از چیزی شبیه به این, اما این قانون به یک پتو معافیت به همه سازمان های دولتی. و در حالی که آن را وسوسه انگیز به باور دولت خواهد شد قرار دادن یک مکانیسم در محل برای اطمینان از هیچ آزاری به عنوان عدالت Srikrishna پانل با اشاره به این چک ها واقعا کار نمی کند و در شیوه ای که آنها می رود. در حالی که تلفن شیپور خاموشی انتظار می رود که مجاز پس از مراقبت های بزرگ—و حتی بیشتر مراقبت شود برای اطمینان از قدرت به شیر است نه تجاوز—و استادانه درست شده روش تعیین شده است در محل Srikrishna پیدا کمیته شارژ با اجرای بهره برداری اغلب پاک 15,000 تلفن ضربه بزنید و درخواست ها را در یک جلسه. یکی واضح حفاظت است برای اطمینان داده است که تنها با فرآوری anonymised نتایج. اما که در آن فرد داده است که مورد استفاده قرار گیرد در هر شکل تمام وقت پانل سرب توسط یک بازنشسته SC قاضی باید بررسی درخواست ها برای نظارت و چگونه آنها استفاده می شود, آنها حتی مورد نیاز و غیره.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im