آنفولانزای خوکی آلوده پنج قاضی دیوان عالی کشور

پنج قضات دیوان عالی کشور شده اند مبتلا به آنفولانزای خوکی است که ناشی از ویروس H1N1 گفت: آزادی مطبوعات توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده در روز سه شنبه.

انتشار بیشتر گفت: همه قضات ارائه شد درمان هر پروتکل. “درمان پیشگیرانه نیز با توجه به همه کسانی که آمده اند در تماس با آنها از جمله اعضای خانواده خود را. تمام پنج قضات نگهداری می شدند در خانه انزوا. از این سه قاضی در حال حاضر از سر وظیفه و دو نفر همچنان در زیر صفحه اصلی انزوا و همچنین مشاهده و دوره نقاهت” انتشار اضافه شده است.

به منظور جلوگیری از گسترش عفونت در دادگاه راس اقدامات پیشگیرانه بودند بلافاصله انجام شده توسط وزارت. “اول-ارسال کمک از دولت مرکزی خدمات بهداشتی درمانی تقویت شد و در دیوان عالی کشور محل. دادگاه اتاق و خوابگاه در حال sanitised. آگاهی در مورد اقدامات پیشگیرانه منتشر شد به همه نگران گفت:” انتشار.

یک H1N1 حساسیت کارگاه آموزشی برای وکلا و دیگر کارکنان نیز انجام شده توسط وزارت در نوار شورای هند در روز چهارشنبه.

وزارت بهداشت گفت: اگر چه H1N1 فصلی است که عفونت است که معمولا رخ می دهد هر سال با دو قله — یکی در ماه های ژانویه-مارس و جولای-سپتامبر — هر کس درخواست شده است به اقدامات پیشگیرانه مانند پوشش بینی و دهان با دستمال یا دستمال در حالی که سرفه یا عطسه و شستن دستها اغلب با آب و صابون اجتناب از مکان های شلوغ اجتناب از دست زدن به چشم و بینی و یا دهان نگه داشتن مکان های شلوغ و اگر شما سرفه سرد و نوشیدن مقدار زیادی از آب و خواب خوب. “در صورت هر گونه علائم نزدیکترین مکان مرکز درمانی ممکن است تماس بلافاصله” آزادی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>