وزارت کشاورزی و باغبانی باید اقدامات فوری به بازار فاسد شدنی تولید مثل سبزیجات و میوه ها را در یک شیوه ای پایدار بنیاد گفت.

این مرکز باید فورا افزایش پول پرداخت شده به کشاورزان تحت PM Kisan Samman Nidhi Yojana به 15,000 تومان در هر سال به دلیل مستند گفت: M S Swaminathan بنیاد پژوهش در روز دوشنبه.
در حال حاضر هر کوچک و حاشیه ای کشاورز پرداخت شده است Rs6,000 در هر سال در اقساط سه تحت Yojana.
این Swaminathan بنیاد رهبری اشاره کرد, کشاورزی, دانشمند, در بیانیه ای گفت که مبلغ پرداخت شده در حال حاضر تحت طرح “ناکافی است برای غلبه بر زمان و زیان و سرمایه گذاری برای آینده برداشت شود.

وزارت کشاورزی و باغبانی باید اقدامات فوری به بازار فاسد شدنی تولید مثل سبزیجات و میوه ها را در یک شیوه ای پایدار. به طور مشابه, حصول اطمینان از امن و مناسب حمل و نقل محلی برای کارگران مزرعه بود که توسط دولت ارائه شده آن و افزود: در بیشتر وجود دارد تقاضا برای کارگران مزرعه در مناطق خاص که در آن محصولات هستند و در اوج برداشت مرحله. همچنین مشخص شده است که کارگران مزرعه شد گرفتن کافی فرصت های شغلی در روستاها و به دنبال “کافی حفاظتی و ایمنی از اقدامات” برای آنها.

اخبار مرتبط

دولت باید اطمینان خرید ربیع محصول برداشت با اطمینان حداقل حمایت قیمت می باشد. با توجه به شکاف در زنجیره تامین, دولت برای اطمینان از تامین مواد غذایی فاسد نشدنی محصولات از کشاورزان به عنوان در هر MSP,” Swaminathan پیشنهاد شده است.

تازه های اعتباری به کشاورزان صرف نظر از وام قبل باید شروع به مزرعه کارهای مقدماتی برای Kharif/South West فصل باران های موسمی. آن دسته از کشاورزان که availed وام از بازار در برابر مطمئن عرضه محصولات کشاورزی نباید بهره ای تا محصول بعدی سابق Rajya سبها عضو پیشنهاد شده است.

تجهیزات کشاورزی مانند برداشت و خرمن کوب باید با توجه به اولویت در جنبش برای کمک به دهقانان است.
استفاده از ابزار فناوری اطلاعات و ارتباطات مانند تلفن همراه مبتنی بر ایمیل های صوتی, رسانه های اجتماعی – تلفن و تلفن در برنامه از طریق ایمیل در حال کار به خوبی در اتصال کشاورزان با کارشناسان کشاورزی و مقامات.

استفاده از این ابزار باید مهار موثر برای به روز رسانی مقامات و کاهش شکاف ها در اجرای این دستورالعمل در یک کشاورز دوستانه,” او گفت:.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی