Suzlon مدیره تصویب تجدید ساختار بدهی طرح مروج به دم تومان 400 کرور

suzlon, suzlon energyشرکت اطلاع مبادلات است که در زیر به تصویب طرح تجدید ساختار بدهی این امر صدور اوراق بهادار, سهام, اوراق قرضه قابل تبدیل و حکم به وام دهندگان برای تبدیل بخشی از بدهی به حقوق صاحبان سهام.

هیئت محاصره انرژی باد تولید Suzlon انرژی را تایید کرده است که تجدید ساختار بدهی برنامه ای که ارائه خواهد شد به کمیته طلبکاران (CoC) در مدت کوتاهی. این تجدید ساختار بدهی طرح شامل حقوق صاحبان سهام و تزریق تا 400 تومان کرور روپیه توسط مروج و همکاران از طریق صدور سهام یا اجباری تبدیل اوراق قرضه (CCD) ،

قبلا آهن گزارش شده است که وام دهندگان به Suzlon خواهد گسترش اینتر-بستانکار توافق (ICA) تا مارس 30 خود را به زمان بیشتری برای تصویب یک قطعنامه. طبق منابع این طرح در حال حاضر ارائه می دهد 60 درصد کوتاه کردن مو به وام دهندگان است که در آن کل بدهی تقسیم خواهد شد. پایدار و ناپایدار بخش در درجه 36:74. Suzlon مدیون Rs12,785 کرور مالی طلبکاران دولت و بانک مرکزی هند (SBI) است که منجر قرض دهنده است. دیگر وام دهندگان شامل Axis Bank, Bank of Baroda, ICICI Bank, IDBI بانک و بله بانک.

اخبار مرتبط

شرکت اطلاع مبادلات است که در زیر به تصویب طرح تجدید ساختار بدهی این امر صدور اوراق بهادار, سهام, اوراق قرضه قابل تبدیل و حکم به وام دهندگان برای تبدیل بخشی از بدهی به حقوق صاحبان سهام. در صدور اوراق بهادار به وام دهندگان این شرکت گفت: این امر به 100 کرور سهام تومان هر کدام با 2 و همچنین موضوع 0.041 کرور امن اختیاری تبدیل اوراق قرضه از Rs1 هر لاخ و 50 کرور حکم `1 هر. هیئت مدیره نیز پاک از فعال کردن قطعنامه به موضوع سهام عدالت و یا سهام مرتبط با ابزار به میزان Rs1,000 کرور.

پونا-بر اساس شرکت نیز محروم و دور برخی از سرمایه گذاری و دارایی ها و نیز رقیق سهام در برخی از تعهدات در خط با تصویب این طرح است. با این حال این شرکت مشخص نیست که دارایی های آن را به فروش به کاهش سهام خود در برخی از شرکت ها.

این هیئت همچنین تصویب یک پیشنهاد برای تعیین Sameer شاه به عنوان یک مدیر مستقل از این شرکت برای یک دوره پنج ساله شروع فوریه 27. انتصاب خود را منوط به regularisation توسط سهامداران در مجمع عمومی سالانه این شرکت است. مدیران نیز به یک اشاره برای اصلاح اساسنامه و افزایش مجاز سرمایه و تغییر پایتخت بند از تفاهم نامه آن اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>