تعلیق هفت تن از اعضای کنگره در LS لغو

Lok سبها در جمعه گذشت یک حرکت برای لغو تعلیق هفت تن از اعضای کنگره حتی به عنوان سخنران Om Birla بازگشت به خانه برای اولین بار پس از زشت حوادث مارس 2 زمانی که حاکم و مخالفان در حال scuffled.

هفت اعضای کنگره — Gaurav Gogoi, T, N Prathapan دین Kuriakose R Unnithan, Manickam تاگور بنی Behanan و Gurjeet سینگ Aujla — معلق شده در مارس 5 برای مدت زمان باقی مانده از بودجه جلسه به صورت ناخالص در آوریم.

حرکت به لغو خود را تعلیق منتقل شد و توسط وزیر دولت در امور پارلمانی Arjun Ram Meghwal و گذشت یک صدا رای در روز چهارشنبه. Birla پس از آن اعلام کرد که تعلیق می ایستد لغو با اثر فوری.

پس از سرکش صحنه در مارس 2 زمانی که خانه ملاقات کرد و پس از یک زنگ تفریح یک “pained” اسپیکر Om Birla متوقف شده بود از آمدن به خانه و رسیدگی شد و ریاست آن توسط پانل رؤسا.

پس از دیدار با رهبران همه احزاب در چهارشنبه Birla آمد به خانه 1.30 ساعت و ریاست جلسات است.

اعضای برش در سراسر خطوط حزب استقبال او بازگشت و ابراز شادی است که او دوباره ریاست بیش از خانه است. آنها به طور همزمان به دنبال لغو تعلیق هفت کنگره نمایندگان مجلس است.

Birla گفت که او شخصا دردناک و صدمه دیده بیش از این اتفاقات در خانه در روزهای اخیر و اقدامات برخی از اعضای که پاره مقالات در چاه ربوده مقالات از مارشال و نمایش داده می شود پلاکارد.

“در این خانه ما می توانیم به توافق برسند اختلاف نظر در مورد مسائل و یا استفاده از طعنه اما ادب باید حفظ” Birla گفت: اطمینان مخالفان که او اجازه می دهد زمان برای بحث در مسائل مربوط به درخواست اعضا.

“لازم است برای حفظ شأن و صندلی دست نخورده برای حفظ ایمان از مردم در هند دموکراسی” Birla اضافه شده است.

کنگره رهبر Adhir Ranjan چودری گفت می خواستم هرگز به بی احترامی کردن صندلی و یا مزاحم عملکرد خانه, به عنوان او به دنبال لغو تعلیق از هفت عضو است.

تصریح می کند که این مسئولیت هر دو مخالف و خزانه نیمکت به حفظ کرامت خانه چودری گفت: “شما نمی دهد زندگی جمله به کسی که فقط برای کشتن یک کبوتر.”

DMK T R Baalu و TMC را Saugata Roy گفت: مجلس باید تابع در هماهنگی و اعضای خودداری از هر گونه اقدام که impinges در شأن و منزلت از خانه.

“وجود اقدامات مطلوب نیست…. من از آنها دفاع میکند. 1.5 میلیون نفر که انتخاب این اعضا خواهد بود محروم اگر خانه توابع بدون آنها” Roy گفت.

Nishikant Dubey (BJP) گفت: این اولین بار است که در تاریخ Lok سبها که سخنران حضور نداشت خانه برای 4 روز به خاطر او صدمه دیده بود توسط اعمال, اعضای, به ویژه از کنگره است.

در مارس 2, BJP و اعضای کنگره تحت فشار قرار دادند و راندند یکدیگر در Lok سبها به عنوان احزاب مخالف به شدت اعتراض بیش از موضوع خشونت در دهلی نو و خواستار استعفای وزیر خانه Amit Shah.

مخالفت اعضای شعار نمایش داده شده پلاکارد و برخی حتی پاره مقالات و پرتاب آنها را در هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de