تعلیق خارجی ویزای کار به رایگان به 5.25 لاخ شغل در آمریکا: کاخ سفید

تعلیق موقت خارجی ویزای کار از جمله H-1B و L1 که به نفع هند آن را حرفه ای انتظار می رود که به صورت رایگان به 5,25,000 مشاغل در ایالات متحده (US) ارشد مقامات دولت گفت: رئیس جمهور بعد از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با صدور اعلامیه در این زمینه است.

مجموع آنچه که این اقدامات را انجام خواهد داد در شرایط آزاد کردن شغل در طول بقیه سال 2020 حدود 5,25,000 مشاغل” یک مقام ارشد دولت رسمی به خبرنگاران گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی.

“کاملا یک تعداد قابل توجهی که در آن رئیس جمهور تهمت است با تمرکز بر گرفتن آمریکایی ها بازگشت به کار با بیشترین سرعت ممکن پس از ما دچار این ضربه به اقتصاد ما بر اساس coronavirus و آسیب های آن انجام می شود این مقام گفت.

یک اعلامیه از مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه به طور موقت به حالت تعلیق تا پایان سال جاری تعدادی از محبوب ویزای غیر مهاجر از جمله H-1B, H-4, H-2B ویزای J و L ویزا.

H-1B است با تکنولوژی بالا ویزا. H-4 همسران برخی دیگر دارندگان روادید از جمله H-1B و H-2B. H-2B یک بیت از یک کم مهارت کلی دیگری. تنها کسانی که می آیند در تحت H-2B خواهد بود کسانی که در صنعت مواد غذایی خدمات است که کمتر از 15 درصد از تمام ثانیه-2Bs.”

“پس از آن تقریبا همه کار J ویزا خواهد بود از مطالعه خارج شدند و پس از آن همه L ویزا. Ls عبارتند از داخل شرکت, نقل و انتقالات, از, گفتن, شرکت X تسهیلات خود را در آلمان به مرکز خود در میشیگان آمریکا است ،

در حالی که حفظ یکپارچگی سیستم پناهندگی رئیس جمهور بسته شده است یک دسته از این نقاط ضعف است که علاوه بر تمیز کردن سیستم پناهندگی را هم بیشتر شغل برای آمریکایی ها. که توسط قوانین و مقررات, اما نه با فرمان اجرایی آمریکا است ،

مغلوب ساختن پیشی جستن در طولانی خود را اعلام کارگردانی کرده است وزارت امنیت داخلی برای از بین بردن اجازه کار از کسانی که نهایی سفارشات از حذف و یا ارتکاب جرم در ایالات متحده و یا تبعید. این رده به تنهایی بیش از 50,000 شغل یک سال است که باز خواهد شد تا برای آمریکایی ها ،

کاخ سفید بعد از آن گفت که اعلام بخشی از “امریکا و اولین recovery’ تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او در حال گسترش است تعلیق خاصی ویزا از طریق پایان سال برای اطمینان از کارگران آمریکایی را به عنوان اولویت اول کشور بهبود از اثرات اقتصادی از coronavirus.

و اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن است گسترش مکث جدید ویزای مهاجرت از طریق پایان سال به اطمینان حاصل شود که ما در ادامه قرار دادن کارگران آمریکایی برای اولین بار در حال انجام coronavirus بازیابی کاخ سفید گفت: رئیس جمهور در حال ساخت در این اندازه گیری را با اضافی مکث در چند شغل مرتبط با ویزای غیر مهاجر—H-1Bs H-2Bs بدون پیوند به مواد غذایی-زنجیره تامین برخی H-4s و همچنین به عنوان Ls و خاص Js—حفظ شغل برای شهروندان آمریکایی است.

تصریح می کند که این اطمینان را به کسب و کار نگاه کنید به کارگران آمریکایی برای اولین بار زمانی که به استخدام کاخ سفید گفت که بسیاری از کارگران صدمه دیده شده است از طریق هیچ گسل از خود را با توجه به کروناویروس و آنها نباید در حاشیه باقی مانده در حالی که جایگزین جدید خارجی کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز نهایی مقررات برای از بین بردن انگیزه ای برای پرونده درخواست پناهندگی برای هدف اصلی از اخذ مجوز اشتغال سند است. با چند استثنا ما نباید اجازه تعداد زیادی از کارگران خارجی برای ورود به ایالات متحده در یک زمان هنگامی که بسیاری از آمریکایی ها از کار کاخ سفید گفت.

کاخ سفید تأکید کرد که مردم آمریکا ایستاده مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او طول می کشد عام اقدام به حفظ شغل برای شهروندان آمریکایی است. نظرسنجی ها نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها در حمایت از توقف مهاجرت به ما بهبود می یابند به عنوان یک ملت از coronavirus همه گیر آن گفت.

آن گفت: یک نظرسنجی در بر داشت که 65 درصد از این نظرسنجی پشتیبانی توقف مهاجرت به این کشور از جمله 61 درصد از پاسخ دهندگان اقلیت. یک مرکز تحقیقات پیو نظرسنجی متوجه شد که 81 درصد از آمریکایی ها دیدن مهاجرت انبوه به عنوان یک تهدید به عنوان ما در مقابله با چالش های ناشی از کوروناویروس.

دموکرات ها و لیبرال مفسران استفاده می شود برای حمایت از چنین commonsense تلاش برای محافظت از شغل های آمریکا در کاخ سفید گفت.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *