تیاو مشکوک از سال گذشته هانوکا سلاح سرد در نیویورک تلقی شده است نامناسب برای محاکمه و سلامت روان درمان.

در روز شنبه حکم دادگاه ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی کتی Seibel اعلام کرد که مظنون 37 ساله گرفتن توماس گرفته خواهد شد به یک مرکز تصمیم می گیرید اگر او “خواهد رسیدن به ظرفیت اجازه دادرسی کیفری برای رفتن به جلو در برابر او” با توجه به ABC News.

اداره فدرال زندانها را به دادگاه به روز رسانی در درمان خود را ظرف یک ماه از انتقال به مرکز. Seibel دستور داد که درمان نشده است به بیش از چهار ماه.

توماس دستگیر شد و پس از او گفته و شکست را به خانه از یک Hassidic خاخام در منسی نیویورک در ماه دسامبر و چاقو پنج یهودیان ارتدوکس در آنجا جمع شده بودند برای یک جشن هانوکا با یک کارد بزرگ و سنگین. یکی از زخمی قربانیان 72 ساله Josef نویمان سالم به در صدمات در اواخر ماه مارس است.

توماس مجرم شناخته شد در تعدادی از اتهامات از جمله قتل و اقدام به قتل و جرایم ناشی از نفرت به عنوان دادستان ادعا کرد که این حمله با انگیزه نژادی. مجلات متعلق به او را داشت و با دست نوشته ضد سامی محتوا و او تحقیق آدولف هیتلر آنلاین قبل از داد و بیداد.

توماس وکیل, Michael Sussman ادعا کرد که مشتری خود را از رنج می برد “شدید مسائل روانی” و در بیمارستان بستری شده است در گذشته است.

“من اعلام کرده اند از همان ابتدا که بر اساس تحقیقات من این بود نه یک عمل داخلی تروریسم” Sussman روز دوشنبه گفت:. “در حالی که دیگران درست کردند که ادعا می کنند و برافروختن عمومی, من اعلام کرد که آقای توماس به حال یک مستند تاریخچه بیماری روانی است و متأسفانه این انگیزه رفتار خود را در اواخر ماه دسامبر است.”

Sussman اضافه شده او فکر می کند که توماس باید دریافت “دراز مدت درمان و بستری شدن در بیمارستان” پس از حکم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im