Oxford شهرستان ماهیهای مین در مرز با کانادا و نیوهمپشایر دولت خط سزاوار خود در مجلس سنا بحث است. بنابراین می گوید جمهوری خواه ایالت سوزان کالینز.

کالینز در حال اجرا است برای یکی دیگر از شش سال در کار او برای اولین بار انتخاب شد و در سال 1996 در مواجهه با دولت دموکراتیک مجلس سارا گیدئون در یک مسابقه مرکزی به هر یک از احزاب تلاش برای برنده شدن در یک اکثریت سنا در ماه نوامبر. کالینز خواستار 16 بحث یکی برای هر مین, شهرستان بدون توجه به اندازه جمعیت و یا فقدان آن است. در حالی که آکسفورد شهرستان با حدود 57,000 ساکنان را به آمریکا پس خواهد, Piscataquis, شهرستان, در مین جنگلی مرکز با حدود 17000 نفر.

آن را غیر معمول اما نه بی سابقه بحث بازی توسط کالینز. معمولا امتیازهای هستند بیزار به نگه داشتن بیش از حد بسیاری از بحث است زیرا آنها تقویت مخالفان به رسمیت شناختن نام. اما زمانی که آنها به نظر می رسد به از دست دادن تماس برای اطلاعات بیشتر بحث قرار می تواند یک رقیب در موضع دفاعی است.

“هر زمان یک پیشنهاد بود که رخ می دهد به این معنی که وقت فکر می کند که آنها در حال پشت و نیاز به انجام کاری به لرزش تا در این مسابقه گفت:” هارون کالا, مدیر بحث در دانشگاه میشیگان. “به طور کلی امتیازهای نیست فراخوانی برای بحث و یا حتی جست و خیز کردن در بحث ها و استراحت در laurels خود را.”

جدعون به نام پنج بحث. هر نامزد مربوطه اردوگاه هستند به احتمال زیاد به نوعی از مصالحه شماره. اما “بحث در مورد بحث” بازتاب مین فوق العاده مهم و با اهمیت در سال 2020 سنا در انتخابات ریاضی. کاج درخت امور خارجه است که باید با پیروزی و یا نزدیک به آن در سنا دموکراتها تلاش برای سرنگونی فعلی خود را 47-53 وضعیت اقلیت در برابر جمهوری خواهان در اتاق.

گیدئون کالینز معتقد است که با مین با داشتن رای به تایید دیوان عالی کشور نیل Gorsuch و برت Kavanaugh هر دو نامزد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. کالینز معتقد او انجام می شود بسیار به صرفه جویی در صنایع محلی مانند lobstering و تولید کاغذ و ارشد در واشنگتن برای کمک به دولت به مراتب بیشتر از یک سناتور تازه کار.

این RealClearPolitics متوسط سنجی است Gideon پیشرو Collins 44.5%-42% در حاشیه خطا به صورت عمده نظرسنجی — معنی نژاد است که به طور موثر گره خورده است.

مسابقه طراحی سنگین کمک به هر دو طرف است. در پایان آخرین جمع آوری کمک های مالی سه ماهه gideon’s کارزار 5.5 میلیون دلار پول نقد در دست نسبت به 5 میلیون دلار برای کالینز.

هر چند مین را برای رای گیری دموکراتیک نامزد از سال 1992 در ( به جز برای یک رای کالج انتخاباتی رفتن به ناروا در سال 2016) کالینز ثابت کرده خودش غالب در ایالت مین در سنای سیاست است. او swatted دور با مشخصات بالا و به خوبی تامین می شود دموکراتیک رقبا در سال 2002 2008 و 2014.

اما او نه به لحاظ سیاسی و عملی است ، در سال 1994 قوی ترین دورۀ انتخابات برای جمهوری خواهان در دهه های او از دست داده مین فرمانداری مسابقه به مستقل آنگوس کینگ. او در حال حاضر یک سناتور که قفقاز با دموکرات ها ،

و امتیازهای آیا گاهی اوقات تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر بحث نسبت به رقبا. در کارولینای شمالی جمهوری خواه ایالت تهم Tillis در حال انجام است تا در برابر دموکراتیک حریف سابق سناتور ایالت و عراق جانباز کال کانینگهام. بنابراین در معرض خطر هستند جمهوریخواه سنسور. استیو Daines در مونتانا جونی ارنست در آیووا و کوری گاردنر در کلرادو کالا گفت. هر تماس برای حداقل چهار بحث.

“آنها می خواهند برای درایو کردن favorables از این نامزدهای دموکرات” آنها در حال اجرا در برابر کالا گفت: واشنگتن آزما. “اگر مخالف نامزد را رد می کند شما می توانید می گویند آنچه از شما پنهان شده؟'”

این تاکتیک همیشه کار نمی کند. در آلاباما تامی Tuberville برنده جمهوریخواه انتخابات روز سه شنبه در مقابل سناتور سابق و دادستان کل جف جلسات بدون شرکت در بسیاری از بحث.

در سال 1980 دموکراتیک بهداشت ، بیرچ بایه ایندیانا در حال اجرا برای انتخاب مجدد در صندلی او برای اولین بار در سال 1962 برنده تولیدات خود را 33 ساله جمهوری, رقیب, Rep. دن کویل. جفت درگیر در هفت مناظره با کویل, انجام, جای تعجب هست. کویل, ضرب و شتم Bayh 53.8%-46.2% در حالی که انتخابات ریاست جمهوری رونالد ریگان نامزد روسی به پیروزی دموکرات جیمی کارتر رئیس جمهور. کویل برنده انتخاب مجدد به مجلس سنا به راحتی در سال 1986 و معاون رئيس جمهور از 1989-1993 تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش.

در Collins مورد این سال او برای 16 بحث بعید است به کار, گفت سندی Maisel استاد در Colby College در وترویل مین.

“این یک شیرین کاری, و من فکر می کنم آن ها در بسیاری از مین به عنوان یک شیرین کاری” Maisel گفت: واشنگتن آزما. “کالینز است که به وضوح در مشکل. و او است نیرومند نامزد شده است. اما او favorability رتبه بندی رفت پایین در حدود 30% در حدود یک سال و نیم است.”

در علاوه بر این به پشتوانه تهمت دادگاه عالی انتخاب کالینز نیز پشتیبانی می کند در سال 2017, جمهوریخواه, کاهش مالیات, قانون مخالف رئیس جمهور را استیضاح و رای به تایید جان Ratcliffe به عنوان مدیر ملی هوش Maisel اشاره کرد.

و اخیرا او حتی قرار دادن یک بیانیه انتقادی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل حکم زندان دیرین خود را مشاور راجر سنگ.

“او nonreaction به سنگ کاملا حیرت انگیز” Maisel گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de