سورینام برگزیدگان هندی-منبع ‘چان’ Santokhi به عنوان رئیس جمهور

کشور آمریکای جنوبی سورینام آورده پایان دادن به دیکتاتوری حکومت انتخاب رئیس جمهور جدید چان Santokhi در روز دوشنبه. Santokhi هند است-منبع سابق رئیس پلیس که موفق به کسب یک پیروزی در انتخاباتی که صورت گرفت در ماه مه سال جاری در نیویورک تایمز گزارش داد.

Chandrikapersad ‘چان’ Santokhi جایگزین دیکتاتور طراحی Bouterse که متهم به قتل همراه با قاچاق مواد مخدر در کشور است که قابل ملاحظه جمعیت هندو.

61 سال Santokhi متعلق به مترقی اصلاحات و خواهد بود ادای سوگند به عنوان رئیس جمهور در جولای 16. Santokhi شد تنها نامزد برای رئیس جمهور سورینام.

مترقی اصلاحات حزب برنده 20 از 51 کرسی در مجمع ملی به اندازه کافی برای تشکیل یک دولت ائتلافی با کلی آزادی و توسعه که رهبری رونی Brunswijk خواهد شد که در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور, BBC گزارش شده است.

به گزارش نیویورک تایمز , گزارش, سورینام, سابق هلندی مستعمره است در آستانه ورشکستگی و عمده بحران اقتصادی در طول Bouterse حکومت. این کشور در مبارزه با فساد گسترده اداری و مواد مخدر تهدید.

تا آنجا که coronavirus نگران است سورینام گزارش شده بیش از 780 موارد و 18 مرگ و میر تا کنون.

سورینام روابط با هلند بود که بار اصلی آن شریک تجاری بدتر تحت Bouterse حکومت.

Bouterse “منتقل سورینام خارجی اتحاد و به دور از هلند و نسبت به چین و در نزدیکی ونزوئلا که redistributive اقتصادی و سیاست های ضد امپریالیستی و بلاغت او کپی در خانه” به نیویورک تایمز گزارش داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im