Surendran به کرالا BJP رئیس

فتنه رهبر K Surendran که آمد به محل موردتوجه وتماشای عموم پس از اخذ تاییدیه و جناح راست لباس-چراغ Sabarimala معبد تظاهرات در برابر ورود زنان جوان به حرم در روز شنبه به عنوان رئیس BJP را کرالا واحد.

او فرض کرد اتهام دولت به عنوان رئیس جمهور در زعفران حزب ستاد Mararji Bhavan در اینجا و در حضور صدها نفر از کارگران و رهبران ارشد از جمله وزیر اتحادیه V Muraleedharan و BJP ملی وزیر ثانیه رجا.

هفته گذشته BJP جمهور J P Nadda منصوب کرده بود Surendran به عنوان حزب کرالا واحد ارشد. با این انتصاب با این دولت واحد است گرفتن یک رئیس جمهور پس از فاصله بیش از سه ماه.

حزب بالاترین ارسال شد دروغ خالی در جنوب دولت پس از سلف خود Sreedharan Pillai منصوب شد Mizoram فرماندار در اکتبر 2019.

Surendran که وارد سرمایه دولت در صبح داده شد حبس توسط حزب کارگران قبل از گرفته شده به ستاد در جاده نشان می دهد.

پرداختن به کارگران پس از فرض شارژ 50 سال گفت: رهبر بی جی پی قدرت برای ایجاد یک جهش سیاسی در دولت جنوب و این امر می تواند صدای مردم در این رویداد کنگره-رهبری UDF مخالفت غیر فعال بودن.

Surendran انتصاب در یک زمان می آید زمانی که کرالا در حال آماده سازی خود برای بدن محلی انتخابات در این سال و مونتاژ سنجی در 2021. چهره BJP را شدید اضطراب در برابر ورود زنان جوان در Sabarimala, Surendran شده بود جلو دونده برای presidentship از آغاز.

نزدیک محرم از V Muraleedharan این رهبر جوان است کار سختی در پیش از او برای به دست آوردن کرسی و افزایش رای حزب در انتخابات قریب الوقوع.

نقطه از Ulleyeri در کالیکوت, Kunnummel Surendran حال رقابت ناموفق از Pathnamthitta در Lok سبها نظرسنجی برگزار شده در سال گذشته است.

شش ماه بعد او به میدان فرستاد از Konni در مجمع bypoll که او از دست داده است. او را شکست داد و در سال 2016 مجمع انتخابات ناچیز 89 رای از Manjeswaram حوزه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>