دادگاه عالی دستور تاج تست اشتباه است

Once again, that is a good reason for the government to bear the cost of the test.یک بار دیگر که دلیل خوبی برای دولت به تحمل هزینه آزمون.

حکم دادگاه عالی که تاج تست های انجام شده توسط بخش خصوصی آزمایشگاه به رایگان – گسترش خدمات بشردوستانه در این ساعت از بحران ملی’ – مایه تاسف است که جدا از به دنبال مانند تجاوز به نقش اجرایی که تا به حال آن را به عنوان اتفاق می افتد, ثابت, نرخ که در آن بخش خصوصی labs کمک خواهد کرد که حفاظت از تلاش های دولت در تست. با اجازه دادن به خصوصی labs به اتهام برای آزمون ارشد تضمین کرده است آنها احتمالا توقف ارائه تسهیلات در حال حاضر به عنوان آنها پرداخت خواهد شد به صورت کیت و برای کارکنان خود را در حالی که درآمد هیچ چیز; تا حدی که ملت دهکدهای از دست داد که هند باید به به طور چشمگیری سطح شیب دار تا تست – اگر کرونا ویروس است که به ضرب و شتم – فراتر از آنچه که فقط دولت می تواند ارائه دهد. در واقع حتی اگر دیوان عالی کشور تا به حال به شفاعت به اطمینان حاصل شود که تمام شهروندان این کشور دسترسی به بخش خصوصی آزمایشگاه برای آزمون خود را بهترین دوره بود که مستقیم دولت به همه پرداخت ها به آزمایشگاه. پس از همه این است که یک بیماری همه گیر است و در این کشور منافع به اطمینان حاصل شود که به عنوان بسیاری از مردم تست شده به عنوان امکان پذیر است; به حدی گران تست نگه می دارد و مردم به دور از, تست این کشور که رنج می برد. در هر صورت اگر تعداد زیادی از افرادی که آلوده هستند و بدون علامت – 76% در مورد ماهاراشترا به عنوان آخرین گزارش سلامت بر تاج را نشان می دهد – آنها حتی نمی خواهید برای داوطلب برای آزمایش تحت شرایط عادی بسیار کمتر زمانی که آنها مجبور به پرداخت مبالغ زیادی برای تست. یک بار دیگر که دلیل خوبی برای دولت به تحمل هزینه آزمون.

در حالی که چیزی برای دولت به اندیشیدن بیش از آنچه SC به نظر می رسد نادیده گرفته اند این است که اگر بهتر کردن مردم حاضر به پرداخت برای آزمون این است که خیلی بیشتر فشار دولت تست زیرساخت; که در این صورت فقیر که به دولت آزمایشگاه برای آزمایش شانس بهتر بودن تست شده است. همچنین از آنجا که بیشتر مردم خواهد مرد – البته بیش از یک دوره طولانی تر از زمان از بیماری های دیگر از از این بیماری همه گیر است که دادگاه باز کردن یک پنجره برای اطمینان از عمده ترین تست های انجام شده توسط آزمایشگاه خصوصی به صورت رایگان; بعد از همه, در مورد تاج آزمون اگر همین تست انجام شده در یک AIIMS آن رایگان خواهد بود یا هزینه خواهد شد کسری از آنچه در آن می کند در خصوصی labs.

اخبار مرتبط

جدا از این واقعیت است که بیش از حد بسیاری در موضع قدرت باور بخش خصوصی پاره کردن مردم است که چرا دولت کنترل قیمت دارو با وجود هندی, قیمت بودن در میان مقرون به صرفه ترین در جهان – چه چیزی بیشتر نمی درک است که بخش عمومی آزمون نیست ‘رایگان’ به صورت. مانند آموزش و پرورش در دولت مدارس و کالج ها و یا در عملیات های دولتی و بیمارستان و کسانی که اندازهایی خدمات پرداخت نمی برای آنها; به حدی که آنها ‘رایگان’ اما در واقعیت آنها هزینه مالیات دهندگان مقدار زیادی از پول. در مورد آموزش و پرورش, به عنوان مثال, ‘رایگان’ دولت و آموزش و پرورش هزینه های زیادی بیش از آنچه که خصوصی آموزش و پرورش می کند; در حالی که این قطعا از آموزش و پرورش مدرسه ملی ارزیابی و اعتباربخشی شورای (NAAC) داده ها نشان داد که در 2016-17 یارانه ها در JNU شد Rs 5.8 لاخ هر دانش آموز. در مورد foodgrains, FCI هزینه های بسیار بالاتر از کسانی که از بخش خصوصی شرکت; اما FCI هزینه های پنهان بماند و به عنوان مالیات دهندگان پرداخت برای آنها. در حالی که احتمالا درست است که بیمارستان های خصوصی سعی و قیمت-gouge بیماران بخش بزرگی از این خواهد شد ناپدید می شوند زمانی که هزینه های واقعی از عملیات/روش در بيمارستان های دولتی هستند ساخته شده است. این مهم است که کسانی که در موضع قدرت – و این شامل دادگاه – نگه داشتن در ذهن این واقعیت نیز آگاه باشید از این واقعیت است که کاهش حاشیه سود نیز کاهش عرضه است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im