Supreme Court, Lalu Yadav, RJD chief, Jharkhand High Court, fodder scam case, Chaibasa Treasury, CrPCاین RJD ارشد نیز رو به یک پنجم علوفه مورد کلاهبرداری مربوط به جعلی خروج پول از Doranda خزانه داری.

دیوان عالی کشور صادر شده و توجه به RJD رئیس Lalu Prasad Yadav روز جمعه در یک درخواست به چالش کشیدن وثیقه اعطا شده توسط Jharkhand دادگاه عالی در یکی از علوفه-کلاهبرداری موارد است. یک نیمکت متشکل از رئیس دادگستری هند S A Bobde و قضات B R Gavai و Surya کانت به دنبال پاسخ از Yadav در درخواست ثبت شده توسط اداره مرکزی بررسی است.

بانک مرکزی را به چالش کشیده است 12 جولای 2019 منظور تصویب توسط دادگاه عالی در رانچی گفته اشتباه” به حالت تعلیق حکم اهدا توسط دادگاه و منتشر Rashtriya Janata Dal رئیس وثیقه در یکی از علوفه-کلاهبرداری موارد است.

اخبار مرتبط

دادگاه عالی او داده Yadav وثیقه در مورد جعلی خروج از Rs 89.27 لاخ از Deoghar خزانه داری در زمین که او را خدمت کرده بود نیمی از زندان خود را به مدت سه و نیم سال است.
Yadav محکوم شد در چهار علوفه مورد کلاهبرداری مربوط به جعلی خروج پول از Deoghar, دومکا و چیبسا خزانه در Jharkhand. او محکوم شد و در دو مورد به صورت جعلی برداشت از چیبسا خزانه داری. علاوه بر Deoghar خزانه داری مورد او امن وثیقه در یکی از چیبسا موارد است.

این RJD ارشد نیز رو به یک پنجم علوفه مورد کلاهبرداری مربوط به جعلی خروج پول از Doranda خزانه داری. Yadav شده است در یک زندان در اینجا از دسامبر 2017. بانک مرکزی در آن درخواست گفت که تا آنجا که Lalu وضعیت پزشکی است که نگران آن است که تنها یک ترفند برای گمراه کردن دادگاه به عنوان “مخاطب که ادعا می شود ناخوشی که او حتی نمی تواند باقی می ماند در زندان بود اما نیاز به بستری ناگهان ادعا می شود به طور کامل مناسب جسمی و به دنبال وثیقه بر روی زمین است که به عنوان یک موسس و رئيس جمهور از Rashtriya Janata Dal یک حزب سیاسی آزادی خود را مورد نیاز است برای هدایت و انجام همه ضروری مسئولیت به عنوان یک رئیس جمهور از حزب در سال 2019 به طور کلی انتخابات را به Lok سبها”.

“در نتیجه آن مورد درخواست است که مخاطب اهدا شده است در مجموع جمله از 31 سال یعنی 372 ماه در چهار مورد در نظر داشتن دستور از بخش 31 و 427 از CrPC. در مورد حاضر او اعطا شده است یک جمله از 7 سال… یعنی در مجموع 84 سال از آن او دستخوش تنها 31 ماه تقریبا. یعنی حدود 11 ماه قبل از محکومیت و 3 ماه پس از محکومیت در زندان و برای مدت زمان باقی مانده از 17 ماه او باقی مانده در بیمارستان در زمینه پزشکی” آژانس گفت.

ابتکارات گفت که سپس مورد کاملا مجزا و متفاوت از موارد دیگر co-محکومین به او “kingpin” اصلی conspirator و نیکوکار که ابداع و اجرا علوفه مورد کلاهبرداری با سوء استفاده از موقعیت رسمی خود را و با صداقت و متقلبانه misappropriating دولت پول با خارج کردن مقدار بسیار عظیمی در بیش از واقعی سهمیه از منطقه خزانه Deoghar بر اساس جعلی سهم و زیر سهم حروف.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su