پشتیبانی از امتیازهای در کنگره بازدید 8 سال به بالا پیش از سال 2020 انتخابات: نظرسنجی

مردم زندگی در ایالات متحده فکر می کنم کنگره نیاز به یک shakeup اما تعداد کمی از آنها می گویند نمایندگان خود هستند مشکل است.

با توجه به یک نظرسنجی از گالوپ 59 درصد از کسانی که خواسته گفت: خود را عضو کنگره سزاوار بود مجددا انتخاب. پشتیبانی از وقت اعضای کنگره نبوده است از این پس 2012.

اکثر پاسخ دهندگان تایید کار نماینده خود را انجام داده است اما نزدیک به دو سوم این باور دیگر اعضای کنگره باید رای. تنها 35 درصد از کسانی که پرسید فکر می کردم که اکثر اعضای کنگره باید رای. این احساسات نیز در بالاترین نقطه آن از سال 2012.

در طول سال 2012 انتخابات نه خیلی تغییر برای نمایندگی از مردم در ایالات متحده آمریکا باراک اوباما رئیس جمهور انتخاب خواهد شد پس از شکست میت رامنی. کنترل سنا همچنان در دست دموکرات ها در حالی که جمهوری خواهان کنترل نگه داشته از خانه.

این روند در که مایل به نگه داشتن یک نماینده اما ببینید دیگران از دست دادن انتخاب مجدد بود و نه مورد از سال 1996 تا 2004. در حالی که هنوز هم وجود دارد کمی اختلاف پشتیبانی شخصی برای نمایندگان بود بالای 60% و پشتیبانی برای دیگر وقت اعضای کنگره بود بالای 50%.

جمهوری خواهان و دموکرات ها به همان اندازه پشتیبانی محلی خود وقت نمایندگان با 60% 61% پشتیبانی برای انتخاب مجدد بود.

وجود دارد یک اختلاف که چگونه دو طرف در نگاه دیگر اعضای کنگره است. چهل و سه درصد از دموکرات ها گفت: دیگر وقت اعضای کنگره باید انتخاب شود; 29 درصد از جمهوری خواهان در پاسخ به همان شیوه. این به احتمال زیاد نشان دهنده این واقعیت است که جمهوری خواهان در اقلیت در خانه.

این نظرسنجی شامل پاسخ از 1,033 ساکن در ایالات متحده انجام شد از Jan. 16-29, 10 ماه قبل از سال 2020 انتخابات برگزار خواهد شد و دارای یک حاشیه خطا از 4 درصد در سطح اطمينان 95 درصد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>