سه شنبه همه چیز در مورد برنی بایدن و بلومبرگ

برنی ساندرز است که حرکت مایکل بلومبرگ پول و جو بایدن بسیار بحرانی آفریقایی رای دادن.

14 متحده و نهادهای برگزاری مقدماتی در سه شنبه خواهد بود یک نبرد عمدتا در میان سناتور ورمونت میلیاردر سابق شهر نیویورک شهردار و معاون رئیس جمهور سابق. در ضمن سنسور. الیزابت وارن از ماساچوست و ctq از مینه سوتا و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg را در رقابت برای کوچکتر بخشی از نمایندگان.

“بهترین حدس می زنم در حال حاضر این است که بایدن خواهد بود مورد علاقه در بسیاری از ایالت های جنوبی به دلیل ملاحظه آفریقایی آمریکایی رای گیری” دانشگاه ویرجینیا, استاد علوم سیاسی لری Sabato گفت: واشنگتن آزما. “ساندرز روشن لبه در کالیفرنیا تا حدودی به دلیل بزرگ لیبرال رای و همچنین هیسپانیک رای دادن. در حالت دوم ممکن است کمک ساندرز در تگزاس بیش از حد.”

سه شنبه متحده را به خود اختصاص 1,344 متعهد نمایندگان تقریبا 34 درصد از تمام نمایندگان متعهد. یک نامزد نیازهای نصف به علاوه یک یا 1,991 متعهد نمایندگان به طور کلی به امن نامزدی.

کالیفرنیا و تگزاس به بیشترین تعداد از نمایندگان متعهد با 415 و 228 تا برای grabs در سه شنبه بود.

یک نظرسنجی جدید جمعه منتشر شد نشان داد برای اولین بار است که Sanders, جبهه دموکراتیک-دونده می تواند در نهایت برنده بسیاری یا همه از کالیفرنیا نمایندگان بودن تنها نامزد به نفع خود حداقل 15 درصد از رای گیری یک حکومت دموکراتیک ملی کمیته تعیین شده برای داوطلبان واجد شرایط برای نمایندگان در هر یک از مقدماتی یا قفقاز.

سی ان ان نظر سنجی انجام شده توسط SSRS در تگزاس و کالیفرنیا نشان داد ساندرز پیشرو در هر دو کشور اما به طور بالقوه در حال اجرا را با همه نمایندگان در کالیفرنیا است.

که نظرسنجی ها نشان داد ساندرز با 35% از حمایت در میان رای دهندگان دموکرات در کالیفرنیا وارن با 14 درصد بایدن با 13 درصد و بلومبرگ با 12 درصد.

اگر هیچ یک از این پایین تر نامزدها برنده حداقل 15 درصد آرا یا ایالت و یا در کنگره مناطق ساندرز می تواند از راه دور با تمام کالیفرنیا نمایندگان.

در تگزاس جدید, Univision-دانشگاه هوستون نظرسنجی انجام شده توسط Latino تصمیم گیری را نشان می دهد ساندرز در سرب با 26 درصد اما بایدن و بلومبرگ رقابت برای کسب مقام دوم با 20% هر.

این نظرسنجی نشان داد که هیچ یک از نامزدهای دیگر جلسه 15% آستانه پیروزی نمایندگان معنای ساندرز بایدن و بلومبرگ می تواند تقسیم همه نمایندگان 228 میان خود اگر هیچ یک از نامزدهای دیگر انجام بهتر در سطح ایالت و یا در کنگره مناطق.

بلومبرگ دارای ریخت و یک رکورد $528 میلیون دلار به کمپین تبلیغاتی پس از تبدیل شدن به یک نامزد ریاست جمهوری در ماه نوامبر. یک تکه بزرگ از آن صرف در سه شنبه متحده که در آن او خواهد شد به نظر می رسد برای اولین بار در اولیه رای گیری.

بلومبرگ نیز به شدت هزینه های خود را در زمین بازی به پیشی نامزدهای دیگر با کارکنان و ستاد انتخاباتی.

دیوید Mowery یک استراتژیست دموکرات در آلاباما که دارای یک اولیه روز سه شنبه گفت: عصر ایران یک “کارت وحشی” در آلاباما مسابقه که ممکن است در غیر این صورت به نفع بایدن چرا که او صرف پول زیادی در کارکنان و دفاتر.

“او دارای چهار زمینه دفاتر و 30 کارکنان,” What گفت: واشنگتن آزما. “این یک مقدار زیادی. من نمی دانم اگر شما را دیده ام یک فرماندار نژاد یا روحانی نژاد که در اینجا است که منابع سرمایه گذاری است.”

بلومبرگ با توجه به RealClearPoliticsاست رای گیری در حدود 16.5 درصد در کارولینای شمالی یکی دیگر از سه شنبه دولت است. او مسیرهای بایدن که پیشرو با 25 درصد و ساندرز با 19.5%.

سه پایین ردیف نامزدهای Klobuchar, Buttigieg و Warren آماده برای انتخاب کنید تا کمترین نمایندگان در روز سه شنبه.

در حالی که برخی از نظرسنجی ها نشان می دهد وارن قرار دادن دوم در کالیفرنیا او چهره به طور بالقوه از دست دادن به ساندرز در خانه خود در ایالت ماساچوست است. جدید WBUR نظرسنجی نشان می دهد ساندرز پیشرو وارن 25 ٪ به 17٪.

Klobuchar یک نظرسنجی جدید نشان می دهد, است که منجر ساندرز در ایالت مینه سوتا که دارای یک اولیه در سه شنبه.

دانشگاه ماساچوست-لوول مرکز نظرسنجی در بر داشت Klobuchar با 27% پشتیبانی از دموکراتیک اولیه رای دهندگان در مقایسه با 21 درصد برای ساندرز و 16 درصد برای Warren.

هر دو وارن و Klobuchar در حال اجرا هستند کم در کمپین نقدی و در حالی که Klobuchar ممکن است به نفع خود دولت خانه او سنجی در پایین تک رقمی در سه شنبه مسابقات.

Buttigieg شده است قادر به ایجاد حرکتی قابل توجه از پیروزی خود را در آیووا و دوم-پایان محل در نیوهمپشایر و می تواند در نهایت با چند سوپر سهشنبه نمایندگان. او سنجی در تک رقمی در کارولینای جنوبی کالیفرنیا و تگزاس و کارولینای شمالی و ویرجینیا است.

یک Deseret News/Hinkley نظرسنجی نشان می دهد Buttigieg در مقام سوم در یوتا که دارای یک اولیه روز سه شنبه با 18 درصد آرا در مقایسه با 28 درصد برای ساندرز و 19% به صورت بلومبرگ. یوتا جوایز 29 نمایندگان تعداد کم نسبت به نماینده غنی متحده که در آن Buttigieg است رای گیری زیر 15% نماینده آستانه.

بایدن در حال مبارزه با بلومبرگ به موقعیت خود را به عنوان میانه پیشتاز پس از سه شنبه. او آماده است برای برنده شدن در کارولینای جنوبی اولیه در روز شنبه که می تواند تاریخ و زمان آخرین دقیقه افزایش برای مبارزات انتخاباتی خود را پیش از روز شنبه مسابقات.

بایدن است به احتمال زیاد به دنباله ساندرز در نماینده تعداد پس از سه شنبه اما هنوز روشن نیست که آیا ساندرز می توانید برنده 1,991 متعهد نمایندگان مورد نیاز برای برنده شدن نامزدی بدون کنوانسیون مبارزه در ماه جولای.

“ساندرز در پیش رو خواهد شد البته” Sabato گفت: واشنگتن آزما. “اما تا چه حد در پیش است ؟ که کلیدی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>