Sununu: New Hampshire امنیت 91,000 پوند از PPE

Gov. کریس Sununu روز یکشنبه اعلام کرد دولت امن حمل و نقل مورد 91,000 پوند از تجهیزات حفاظت شخصی برای توزیع به دولت در خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در مبارزه با COVID-19.

فدرال اکسپرس هواپیمای باری رفتگان شانگهای چین شنبه شب به تصویب رسید از طریق گمرک ایالات متحده آمریکا در انکوریج آلاسکا اوایل یکشنبه و زمین در منچستر-Boston منطقه ای در فرودگاه بین المللی منچستر, New Hampshire بعد از ظهر امروز فرماندار گفت: در انتشار اخبار.

“یک ماه پیش نیوهمپشایر نبود حتی در کسب و کار از PPE تدارکات و امروز ما امن 45 تن متریک از این بحرانی نجات بخش تجهیزات برای کشور ما” Sununu در بیانیه ای گفت. “ما مشغول به کار در سراسر ساعت scoured زمین و سنگ unturned برای اطمینان New Hampshire است که منابع آن نیاز به مبارزه با این بیماری همه گیر. تشکر بزرگ به دین کامن برای تسهیل این تلاش و دیگران که خستگی ناپذیر کار می کرد آن را به یک واقعیت – من نمی تواند بودن خودمان افتخار کنیم.”

کامن جدید, Hampshire, ساکن است بهترین و شناخته شده برای اختراع Segway PT خود متعادل انسان حمل و نقل.

Sununu, کامن وزیر بهداشت ، جین شاهین و مقامات دولتی بودند که برای برگزاری یک کنفرانس خبری در منچستر-Boston منطقه ای فرودگاه بعد از ظهر سه شنبه به استقبال هواپیما و بحث در مورد تهیه PPE.

“این هواپیما ارائه شده است نجات بخش تجهیزات حفاظت فردی خواهد شد که بلافاصله به توزیع شجاع گرانیت Staters که در خط مقدم از این بحران” شاهین گفت. “تبریک می گویم و تشکر می کنم Dean Kamen برای رهبری این تلاش قهرمانانه. دولت ما شده است دریافت PPE به آن نیاز دارد و در حال اجرا است خطرناکی پایین در منابع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im