Sununu حرکت رو به جلو با ایجاد دفتر برای پرداخت فدرال coronavirus بودجه امداد با وجود قانونگذاران’ طرح دعوی در دادگاه

New Hampshire رژیم صهیونیستی است. کریس Sununu صدور یک فرمان اجرایی احداث دفتر فرماندار اضطراری امداد و بازیابی اجرایی در روز سه شنبه یک روز پس از دولت دموکراتیک نمایندگان مجلس شکایت کرد او در دادگاه که باید توزیع همه گیر امداد بودجه.

Sununu اعلام کرد او در تشکیل این دفتر در هفته گذشته و نام بانکی کمیسر جری کمی منجر به تازگی تشکیل گروه که نظارت $1.25 میلیارد دلار در بودجه فدرال آینده به دولت به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس. او در مقایسه با گروه به نیوهمپشایر دفتر اقتصادی و تشکیل سابق رژیم صهیونیستی. جان لینچ پس از سال 2008 بحران اقتصادی است.

دو حزبی قانونی هیئت مشورتی بخشی از دفتر جدید اما قانونگذاران دموکرات می گویند این بودجه باید از طریق مشترک مالی کمیته.

دولت دموکراتیک رهبری در زمینه اورژانس را روز شنبه در هیلزوو دادگاه عالی به چالش کشیدن Sununu اقدامات.

“هیچ کس در انتخاب اول و یا حتی دوم انتخاب شد برای رفتن به دادگاه گفت:” رئیس جمهور مجلس سنا دانا Soucy D-منچستر. “ما رسیده به فرماندار در موارد متعدد به حل و فصل این دوستانه. اما فرماندار Sununu رد و او در سمت چپ ما هیچ انتخاب دیگری. فرماندار ادعا که او می تواند دور زدن مالی کمیته و تنها داور از $1.25 میلیارد دلار و بیشتر در پول مالیات دهندگان نیست چه چیزی بهترین را برای مردم نیوهمپشایر و آن را یک سنت خطرناک است که می تواند اجازه می دهد هر فرماندار به نقض تفکیک قوا بند.”

Sununu گفت: New Hampshire ساکنان وقت ندارم منتظر اقدام قوه مقننه به صرف پول های او در همه گیر امداد و حرکت رو به جلو با چند اقدامات است.

او تاسیس یک 50 میلیون دلار از صندوق برای کمک به مبارزه بیمارستان ها در ماه گذشته. روز سه شنبه اعلام کرد در خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در پزشکی-تامین تسهیلات مراقبت دراز مدت و یا خانه بهداشت سازمان خواهد شد اضافی دریافت 300 دلار در هفته است. پول را از دولت صندوق به طور کلی با پیش بینی بودجه فدرال بعد خواهد آمد فرماندار گفت.

روز یکشنبه 91,000 پوند از مراقبت های شخصی تجهیزات وارد دولت از طریق فدرال اکسپرس هواپیما در هزینه 500 میلیون دلار به دولت است.

“در وسط در سراسر جهان همه گیر که در آن دقیقه ماده فرماندار باید این توانایی را بسیار بحرانی تصمیم گیری” Sununu گفت. “اگر این دستور این طرح دعوی در دادگاه می رود از طریق آن تمام متوقف می شود.

او بعدها گفت که زمان به “بازی سیاست است.”

“اگر مردم می خواهند به انجام است که رک و پوست کنده شرم بر آنها” فرماندار گفت. “ما لازم نیست که هر زمان برای آن است. ما فقط متمرکز بر کمک گرفتن از سرعت گرفتن آن را سریع است.”

بیست و هفت نفر کشته شده اند از dr. motte-19 عوارض مرتبط از جمله چهار گزارش روز سه شنبه. چهار مرگ و میر بودند تسهیلات مراقبت دراز مدت. اضافی 73 موارد گزارش شده, آوردن دولت را در مجموع به 1,091.

دولت با شریک خواهد شد ConvenientMD به آزمون 6,600 کارگران در دراز مدت مراقبت از امکانات در Rockingham و Hillsborough شهرستان که حدود 70 درصد از موارد مثبت فرماندار گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de