Sununu: تاثیر بیماری همه گیر در نیوهمپشایر اقتصاد نمی تواند به طور کامل شناخته شده است و تا سقوط

New Hampshire رژیم صهیونیستی است. کریس Sununu گفت: دولت بودجه خوب است در یک صورت نقدی در حال حاضر, اما او نمی مشکوک از آن خواهد شد بسیار طولانی است.

“وجود دارد یک زمان تاخیر بین سلامت اقتصاد و میزان درآمد شما در حال در آوردن چرا که بسیاری از درآمدهای شده اند که در آینده برای چند ماه گذشته واقعا تولید شده توسط سود و وضعیت اقتصادی قبل از COVID,” Sununu گفت. “همانطور که ما آمار ماه سپتامبر به ما ضربه نوامبر, دسامبر, به عنوان ما به این سال من فکر می کنم ما در حال رفتن به دیدن واقعی اقتصادی تاثیر ندارد و فقط به کسب و کار اما از نظر درآمد است.”

دولت به اجرا در برخی از استخدام انجماد و Sununu گفت: دولت شهرداران هفته گذشته به “شروع به برنامه ریزی برای بدترین.”

“من فکر می کنم شهرستانها و شهرهای احتمالا نیاز به انجام همان” Sununu گفت. “ما نمی لغو شد اما ما به تعویق افتاد و برخی از پروژه های سرمایه, دوباره, دیدن آنچه که دولت فدرال ممکن است قادر به ارائه. من فکر می کنم شهرستانها و شهرهای کوچک باید به دنبال که در آن بیش از حد.”

ملی انجمن فرمانداران خواست برای 500 میلیارد دلار کمک مستقیم به ایران برای دیدار با کاهش درآمد. کنگره را شامل نمی شود که در آخرین محرک لایحه.

“بسیاری از این کشورها مانند ما نگاه CDC هدایت ما زمان زیادی از ملی توصیه هایی در مورد چه باید بکنید و چگونه به مقیاس و نه فقط اقتصاد ما, اما ما stay-در-خانه سفارشات و مطمئن شوید که ما در حال افزایش, فیزیکی, فاصله,” Sununu گفت. “ما به دنبال این دستورالعمل و دوباره آن را به حال واقعی اقتصادی منفی تاثیر بر ما.”

Sununu گفت که او فکر می کند که دولت فدرال به ایالت پاسخ در چند هفته آینده.

نیوهمپشایر همچنان تحت اقامت در خانه سفارش تا حداقل ممکن است 4. Sununu گفت که او فکر نمی کند که آن را “دور” اما آن می تواند تنظیم شود.

هفته گذشته فرماندار آغاز بازگشایی نیروی کار است که به دنبال در هنگام سفارش می تواند برداشته شود. او می گوید که انتظار دارد ارائه خواهد شد بعد از آن در این هفته.

“ما نمی خواهد که هر پاسخ در پایان هفته من را دریافت نمی اشتباه است اما من فکر می کنم ما باید یک زن و شوهر از مراحل اول شاید پایین آویزان میوه اگر شما خواهد شد, مناطق که در آن ما فکر می کنم این راهنمایی است که به راحتی اجرا شد که در آن منافع هستند به وضوح دیده می شود به شهروندان نیوهمپشایر و دوباره از همه مهمتر که در آن ما می تواند ارائه ایمنی برای مردمی که قادر به در واقع باید کمی بیشتر انعطاف پذیری” Sununu گفت.

مقامات وزارت امور خارجه در ادامه نگاهی به وضعیت در ایالت ماساچوست که Sununu به نام “بحران”.

بعد از دیدن هفت جدید COVID-19 مربوط به مرگ و میر بیش از آخر هفته بهداشت و خدمات انسانی کمیسر لری Shibinette گزارش جدید مرگ و میر و دولت تعداد باقی مانده در 60. دولت گزارش کرده است 1,938 موارد تشخیص داده شده پس از وقوع آغاز شد.

Sununu اعلام کرد پنج جدید تست امکانات در حال افتتاح است که به ساکنان نزدیک به بیمارستان یا مراقبت های فوری و مراکز بهبود دسترسی داشته باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de