Sunteck ملک: ارتقا برای ‘خرید’; FV تجدید نظر به تومان 320

Upgrade to 'buy' from 'reduce' with a revised fair value (FV) estimate of Rs 320 per share (from Rs 400 per share).ارتقا برای ‘خرید’ از ‘کاهش’ با یک تجدید نظر در ارزش منصفانه (FV) برآورد از 320 تومان به ازای هر سهم (از 400 تومان به ازای هر سهم). (تصویر نماینده)

Sunteck ملک است که در میان چند شرکت املاک و مستغلات با اهرم پایین نگرانی (0.2 X خالص بدهی/حقوق صاحبان سهام همانطور که از سپتامبر سال 2019) هیچ بانک زمین و روزی از فروش تکانه (Rs 1,220 کرور برای FY20) با پایین بلیط-حجم فروش در Oshiwara و Naigaon. ما تن بیشتر اعتدال در فروش به بالا-بلیط واحد در BKC هر چند توجه داشته باشید که افزایش سهم از پروژه های در Naigaon و Oshiwara. ارتقا برای ‘خرید’ از ‘کاهش’ با یک تجدید نظر در ارزش منصفانه (FV) برآورد از 320 تومان به ازای هر سهم (از 400 تومان به ازای هر سهم).

Sunteck خود را حفظ کرده است فروش شتاب خوبی به Q4FY20 با فروش 600 تومان کرور روپیه (+110% y-o-y) در بازگشت از راه اندازی جدید در Naigaon کمک به این شرکت در پایان سال با فروش Rs 1,220 کرور. ما کمتر پیش فروش برای FY21E به 8 میلیارد تومان با توجه به زمان مستند و همچنین فروش کندتر از تکمیل واحدهای در BKC. فروش در پایان بالاتر BKC پروژه های آهسته و می تواند به احتمال زیاد بیشتر اعتدال. اما این پروژه ها به حساب تنها 22 درصد از NAV. Sunteck جهان (Naigaon) با میانگین بلیط اندازه تومان 50-لاخ حساب برای 9 درصد از FV در حالی که در حال حاضر راه اندازی پروژه های در Sunteck شهرستان Oshiwara حساب 22% از FV برآورد. ما ارزش توسعه کسب و کار در 3,100 تومان کرور روپیه (222 تومان به ازای هر سهم) شامل ناخالص جریان های نقدی از 7,000 تومان کرور روپیه (منتسب). ما تخمین می زنند ناخالص جریان های نقدی برای توسعه کسب و کار به بهبود تومان به 5.8 میلیارد دلار در FY21E از 2,800 تومان کرور روپیه در FY20E در برگشت از خرید و فروش 2,400 تومان کرور روپیه ساخته شده در طول دو سال گذشته.

اخبار مرتبط

ما ارتقاء Sunteck ملک برای ‘خرید’ از ‘کاهش’ اشاره کرد که 60 درصد صعودی به تجدید نظر در برآورد ارزش منصفانه از 320 تومان به ازای هر سهم (از 400 تومان به ازای هر سهم قبلا). ما توجه داشته باشید که با تجدید نظر در برآورد ارزش منصفانه حساب برای کاهش فروش در FY21E حسابداری برای زمان مستند وضعیت و همچنین کاهش فروش شتاب به صورت اختیاری خرید مانند خانه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de