اهل سنت وقف هیئت مدیره تصمیم می گیرد به شرایط زمین برای ساخت مسجد در 5 هکتار زمین در ایودیا


در ضمن هندوها بیش از حد تعیین کرده اند تا اعتماد به ساخت Ram معبد در ایودیا.

اهل سنت وقف هیئت مدیره تصمیم گرفته است به شرایط پنج هکتار طرح اختصاص داده شده توسط اوتار پرادش دولت برای ساخت مسجد, خبرگزاری PTI گزارش شده است. اطلاع رسانی در مورد تصمیم گیری, اهل سنت وقف رئیس هیئت مدیره Zufar Farooqui گفت که اعتماد می تواند تنظیم شود تا به زودی برای ساخت مسجد. “علاوه بر این مسجد وجود خواهد داشت یک Indo-اسلامی مرکز تحقیقات کتابخانه عمومی خیریه بیمارستان و سایر امکانات مفید در زمین” خبرگزاری به نقل از Farooqui عنوان کرد و گفت.

پیش از این هیئت مدیره تقسیم شد در مورد اینکه آیا باید آن را قبول دولت زمین برای ساخت مسجد. سال گذشته در ماه نوامبر دادگاه عالی تلفظ نقطه عطفی قضاوت در Ramjanmbhumi-ببری مسجد اختلاف مورد. این حکومت به نفع مسلمانان و خواسته دولت به ارائه جایگزین زمین به مسلمانان برای ساخت یک مسجد در نزدیکی ایودیا.

اخبار مرتبط

پس از قضاوت یک بخش از مسلمانان بیرون آمد و در برابر این ایده از پذیرش هر گونه دولت زمین برای ساخت مسجد. صحبت کردن در برابر حرکت علمای-e-Hind رئیس مولانا Arshad مدنی گفت که اهل سنت وقف هیئت مدیره باید قبول زمین. او گفت: این موضوع در مورد حقوق مورد زمین. مدنی افزود که مسلمانان نمی نیاز به زمین برای ساخت مسجد.

بعد از آن مسلمان بدن اعتراف کرد که هیچ گزینه ای جز قبول این زمین به آن داده شده بود به هر جهت SC.

در جمعه اهل سنت وقف رئیس هیئت مدیره Zufar Farooqui گفت که او در حال حاضر گفت: هیئت مدیره خواهد افتخار دیوان عالی کشور حکم در ایودیا. هیئت امروز به ملاقات عمدی بر اسناد و مدارک مربوط به تخصیص زمین توسط دولت در امور اجرایی.

در ضمن هندوها بیش از حد تعیین کرده اند تا اعتماد به ساخت Ram معبد در ایودیا.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im