تامیل نادو آمد و تحت شدید مستند سوم پی در پی سهشنبه کامل محدودیت و بدون هر گونه تسهیلات برای کمک به مبارزه با Covid-19 و جاده ها در همه جا عینک ترک نگاه به مردم ماند در داخل خانه.

جلوگیری از عرضه شیر و خدمات بهداشتی تمام فعالیت های دیگر را به توقف آمد و بازارها بسته شد پایین. مغازه ها از جمله کسانی که در فروش کالاهای اساسی, بسته شدند. اما برای محموله و کامیون و دیگر وسایل نقلیه رفت و در خارج از جاده.

بهداشتی کارگران این کسب و کار به طور معمول به عنوان آنها همچنان خود را تمیز کردن محل کار و پرسنل نهادهای مدنی انجام شده درب-به-درب نظرسنجی برای شناسایی افراد مبتلا به آنفولانزا مانند علائم و تب اردوگاه برگزار شد. دولت-اجرای کم هزینه اما محیط های اغذیه فروشی نیز عمل.

بررسی پست راه اندازی شد کلید در تقاطع ها در شهرهای بزرگ و از جمله 193 در چنای و در منطقه مرز به عنوان بخشی از اقدامات به طور موثر اجرای کامل خاموش.

“هیچ وسیله نقلیه خواهد بود و مجاز به رفت و آمد در جاده ها به جز کسانی که برای شیر توزیع اورژانس پزشکی و مجالس ترحیم” چنای پلیس در بیانیه ای گفت: با اضافه کردن هر وسیله نقلیه دیگر در بر داشت پیمودن بدون هر یک از این دلایل معتبر خواهد بود بازداشت شد. برای هر گونه نمایش داده شد ترافیک کنترل اتاق ممکن است در تماس 044-23452330 و 23452362 انتشار گفت.

پس نقض مانند باز کردن مغازه های گوشت در مناطق کاملا چند مانند Virudhunagar منطقه Aruppukottai, مقامات چرخش به عمل و تعطیل رسانه ها.

بیشتر چنای شرکت گفت: از 8 مارس تا جولای 18, به عنوان بسیاری از 19,151 تب اردوگاه برگزار شد که در آن 11,81,205 نفر شرکت کردند که منجر به تشخیص 62,470 مردم با علائم شبه آنفولانزا.

بدن محلی استفاده از محدودیت هایی را برای رسیدن به حتی بیشتر مردم برای شناسایی تعداد بیشتری از آنفولانزا مانند موارد است.

تامیل نادو پلیس گفت: تا تاریخ Rs 18.39 کرور خوب شده است وضع در برابر متخلفان از محدودیت و به عنوان بسیاری از 6.41 لاخ وسایل نقلیه توقیف شده در سراسر کشور.

دولت تنظیم شده است تا شاهد یکی بیشتر در یکشنبه مستند’ در جولای 26 و مقامات انتظار چنین اقداماتی برای تقویت طرح های در حال انجام برای کمک به کم کردن سرعت گسترش Covid-19 و اوایل شناسایی افراد مبتلا به آنفولانزا مانند علائم و درمان برای کسانی که تست مثبت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی