سولا راه اندازی کرد هند برای اولین بار شراب

“We are on the lookout to bring new experiences to customers. Dia is India’s first wine sparkler in a convenient can,” said Rajeev Samant, founder of Sula Vineyards, in a statement.“ما در lookout برای آوردن تجربه های جدید به مشتریان است. قطر است که هند برای اولین بار شراب گوهر درخشان در یک راحت می گفت:” Rajeev Samant بنیانگذار سولا تاکستان, در بیانیه ای.

در حال حاضر شراب قوطی را به اشتراک بگذارید فضا با قوطی آبجو در قفسه های مغازه مشروب در هند. Nashik مبتنی بر شراب سازی سولا تاکستان راه اندازی کرده است این کشور برای اولین بار کنسرو شراب Dia گوهر درخشان در دو نوع قرمز و سفید است.

سولا های انگور است که دارای 60 درصد سهم بازار در این کشور شراب بخش به معرفی آن هشت سال با نام تجاری Dia گوهر درخشان در 330 میلی لیتر می تواند. Dia از یک دهه-نام تجاری قدیمی بود به تاریخ به فروش می رسد تنها در عجیب و غریب بطری های شیشه ای. سولا اولین بار است که هند بازیکن در کنسرو شراب بخش. فرم جدید را به نوشیدنی های گاه به گاه و جوانی و تاب است. شراب می آید در یک الکل کم حجم (ABV) از 8 درصد در خط با آبجو قوی, و آن را برای هر دو خصوصی و عمومی سرگرم کننده اهداف است.

اخبار مرتبط

“ما در lookout برای آوردن تجربه های جدید به مشتریان است. قطر است که هند برای اولین بار شراب گوهر درخشان در یک راحت می گفت:” Rajeev Samant بنیانگذار سولا تاکستان, در بیانیه ای.

قرار است به عنوان on-the-go نوشیدنی برای بازی سریع ء زندگی مصرف کنندگان مفهوم کنسرو شراب در حال حاضر در سطح جهان وجود دارد. به گفته نیلسن اطلاعات کنسرو شراب بازار به ارزش 70 میلیون دلار در ایالات متحده برای ماه مارس 2019 از 70 درصد در سال 2018 است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de