Sudha Murthy به کمک کارناتاکا دولت محدود coronavirus

Sudha Murty, رئیس Infosys بنیاد در نامه ای خطاب به کارناتاکا دولت مشخص شده اقدامات پیشگیرانه است که می تواند گرفته شده برای جلوگیری از گسترش ویروس “قبل از آن بدتر می شود.” Sudha که منجر دولت-تشکیل کارناتاکا گردشگری نیروی کار نامیده می شود برای خاموش کردن از مراکز و تئاتر به عنوان coronavirus تکثیر مطبوع از مناطق با توجه به گزارش های رسانه ها.

این Infosys رئیس نیز مورد بحث این اقدامات با رئیس و مدیر اجرایی Narayana سلامت دوی پراساد شتی.

با توجه به نامه Sudha پیشنهاد کرد که دولت باید اجازه می دهد تنها ضروری خدمات مانند داروسازی و مواد غذایی و بنزین تختخواب را باز باقی می ماند. او بیشتر خواست برای یک بیمارستان دولتی با 500 تا 700 تخت به آماده با اکسیژن و خطوط لوله به عنوان بیمارستان های خصوصی را نمی خواهد بود قادر به مدیریت این بیماران اگر “اپیدمی بازدید” طبق گزارش.

این Infosys بنیاد در روز پنج شنبه اعلام کرده بود که آن را به قرض دادن به حمایت خود از دولت, وزارت آموزش و پرورش با کمک به آنها ایجاد کلاس هوشمند در 1,000 دولت بالاتر مدارس ابتدایی در کارناتاکا در ₹20 کرور رهبری Infosys’ CSR بازو با توجه به گزارش رسانه ها.

این بنیاد نیز کمک خواهد کرد که دولت با منابع دیگر از جمله تجهیزات پزشکی شتی موافقت کرده است طبق گزارش.

Infosys است که نه تنها تکنولوژی عمده گسترش پشتیبانی برای کمک به مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. در ایالات متحده مایکروسافت و آمازون اهدا مبلغ 1 میلیون دلار به هر یک COVID-19 پاسخ صندوق راه اندازی شده در دوشنبه کسب و کار خودی گزارش شده است. سابق رئیس مایکروسافت بیل گیتس’ بیل و ملیندا گیتس نیز به طور فعال کار در جهت کمک به جوامع نهفته است و نیز نسبت به پژوهش دست توسعه coronavirus واکسن.

تعداد کل تایید COVID-19 نفر در هند پیشی گرفته است 75 با کارناتاکا داشتن گزارش 5 مورد از این ویروس به عنوان در صبح روز جمعه با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده. کارناتاکا نیز گزارش داد هند برای اولین بار coronavirus تلفات یک زن 76 ساله با یک سفر سابقه به عربستان سعودی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im