فوقالعاده بالا گزارش نیویورک عفونت رای نشان می دهد coronavirus عدم قطعیت

Recent تجزیه و تحلیل تست برای coronavirus نشان می دهد که چگونه مشکل آن است که برای درک ماهیت این بیماری همه گیر و عدم اطمینان رو به رئیس جمهور تهمت و فرمانداران به عنوان آنها به دنبال سهولت محدودیت در حالی که اجتناب از شیوع بیشتر.

ایالت نیویورک اطلاعات منتشر شده توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو پنج شنبه بر اساس 3,000 آنتی بادی آزمایش های انجام شده در فروشگاه های مواد غذایی و جعبه بزرگ خرده فروشان نشان داد عفونت نرخ هشدار دهنده و 13.9 درصد.

در آن صورت تحلیل مانند برخی دیگر از مطالعات اخیر بر اساس تست برای COVID-19 آنتی بادی در میان جمعیت عمومی نشان می دهد که این بیماری همه گیر است که بسیار بدتر از تصور این معنا که آن را آلوده به مراتب بیشتر از مردم متوجه شدم. با جمعیت 19.4 میلیون عفونت رای دادن به آن معنا است که 2.7 میلیون نیویورکی یا داشته اند ویروس. که 10 برابر بیشتر از تعداد رسمی coronavirus موارد در نیویورک: 257,216.

نتایج همچنین خبر خوب که در آنها نشان می دهد که این بیماری بسیار کمتر کشنده از فکر به عنوان اکثریت قریب به اتفاق موارد بدون علامت است. آن را به یک عفونت به مرگ و میر یا IFR از 0.6%. که کمتر از مرگ و میر نسبت 6 درصد بر اساس موارد تایید شده و مرگ و میر در نیویورک است.

کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گفته است که تصادفی آنتی بادی آزمایش کلیدی برای دولت استراتژی حاوی ویروس است. “من فکر می کنم آن را اساسی هر دو در حال حاضر و رفتن را از طریق سقوط به دلیل خواهد بود که ما اوایل هشدار اگر هر یک از COVID ویروس دوباره,” او گفت:.

در عین حال نیویورک پژوهش به عنوان با مشابه قابل توجه تجزیه و تحلیل آنتی بادی آزمایش از روزهای اخیر منوط به محدودیت و دوم حدس زدن. آن را ممکن است بطور قابل توجهی غلو کردن تعداد زیادی از مردم با کروناویروس و کم بها دادن به مرگ, به این معنی که این امر می تواند دشوار برای سیاست گذاران برای نتیجه گیری قطعی در مورد چگونگی ادامه.

دو مطالعات اخیر بر اساس آنتی بادی آزمایش در کالیفرنیا تولید شده بحث در میان کارشناسان است.

یکی از لس آنجلس یافت عفونت نرخ 5.6% و IFR از 01.-0.3% و یکی دیگر از شهرستان سانتا کلارا یک عفونت میزان 4.1 درصد و به طور IR 0.1-0.2%. در مورد سانتا کلارا مطالعه آزمون تا به حال چنین میزان بالایی از مثبت کاذب است که برخی از محققان پیشنهاد شده است که این امکان وجود دارد که همه از مثبت مثبت کاذب بودند در حالی که دیگران مطرح شده احتمال این که این نمونه طراحی شده در چنین راهی است که آن را تصادفی نیست . لس آنجلس مطالعه مورد انتقاد قرار گرفته برای انتشار آن روش یا نوع آنتی بادی آزمایش آن استفاده می شود.

ایالت نیویورک مطالعه همچنین ممکن است تعصب مشکلات. “تست 3k مردم در یک سوپر مارکت ها مغرضانه (غیر از نمایندگی) نمونه ؟ به احتمال زیاد در برخی از حس” توییتی کریگ اسپنسر اورژانس پزشک در شهر نیویورک است. یکی ممکن است تعصب است که افرادی که از خرید نیز ممکن است مردم بیشتر به احتمال زیاد در معرض ویروس. در آن صورت نتایج غلو شیوع ویروس.

کومو هشدار داد در برابر نقشه کشی شرکت نتیجه گیری از داده ها. “شما در حال آزمایش افرادی که با تعریف که در خارج از خانه و در محل کار,” او گفت:. “این مردم هستند که هستند و در مورد خرید. آنها افرادی بودند که در خانه خود جدا شده و یا قرنطینه که شما می توانید استدلال می کنند تا به حال یک نرخ پایین تر از عفونت از آنجا که آنها نمی خواهد از خانه بیرون بیاید. این افرادی که در خارج هستند.”

یکی دیگر از مشکل با درس طراحی مورد کشندگی این ویروس از داده ها است که دولت ممکن است خوب تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند از ویروس. “این داده ها را شامل نمی شود و افرادی که جان خود را در خانه و نه در یک بیمارستان یا خانه سالمندان” کومو گفت. “این دقیق نیست چرا که وجود داشته اند بسیاری دیگر از مرگ و میر است که هرگز آزمایش COVID که باید نسبت به این تعداد است.”

روزانه مرگ و میر در نیویورک شده است به طور پیوسته کاهش یافته است برای چند هفته گذشته. حدود 480 نفر روز شنبه و کومو تصریح کرد که نرخ مرگ و میر است که اساسا “تخت.” در سراسر کشور تعداد موارد پیشی گرفته است 873,100. حداقل 47,890 مردم فوت کرده اند با توجه به شمارش نگهداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

مجلس رای به تصویب دلار 484 میلیارد و اقتصادی امداد لایحه شنبه که شامل بودجه اضافه شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک حفظ اشتغال در بیمارستان کمک ها و پشتیبانی های اضافی برای coronavirus تست ظرفیت. این لایحه به تصویب رسید در یک 388-5 رای دادن. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت پنج شنبه در کاخ سفید نشست خبری او خواهد آن را امضا و به قانون “احتمالا امشب.” چهار جمهوری خواهان و دموکرات اسکندریه Ocasio-کورتز علیه آن رای دادند در حالی که مستقل کنگره جاستین Jalbi رای دادند “حاضر.”

قبل از عبور بسته امداد, مجلس تصویب دموکرات به رهبری فرعی را انتخاب کنید به نظارت بر نحوه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صرف تسکین بودجه تصویب شده توسط کنگره است.

برای جلوگیری از انتقال ویروس در این خانه طبقه, اعضای, به صورت تصادفی به هشت گروه از حدود 60 نفر از اعضای هر یک از رفت و او را به اتاق در شیفت.

عمومی اکثریت پشتیبانی از محدودیت به معنای محدود کردن بیماری همه گیر. یک بنیاد خانواده کایزر, نظرسنجی در بر داشت که 80 درصد از مردم هنوز هم فکر می کنم سرپناه در محل سفارشات مورد نیاز برای مبارزه با کروناویروس. تنها 19 درصد می گویند که چنین اقداماتی در حال بار غیر ضروری در اقتصاد و در حال انجام بیش از آسیب خوب. که شامل 79% که فکر می کنم این اقدامات مورد نیاز هستند و زندگی در یک کشور به ریاست جمهوری و فرماندار. ایران فرمانداران بوده است که منجر به اتهام به بازگشایی اقتصاد است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس ستایش فرمانداران پنج شنبه برای استقبال کاخ سفید استراتژی بازگشایی در مراحل و گفت که 16 متحده را منتشر کرده اند برنامه های رسمی.

“ما اعتقاد داریم در اوایل تابستان ما می تواند در یک مکان بسیار بهتر به عنوان یک ملت با خیلی از این coronavirus اپیدمی پشت سر ما,” او گفت:.

در عین حال میشیگان دیده است فشارهای سیاسی بیش از آن همه گیر شده است ، ده ها تن از تظاهرکنندگان جمع شده در خارج رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer را روز شنبه در اعتراض به محدودیت های اقتصادی دقیق و مستند اقدامات است. این تظاهرات که شبیه به یک صورت گرفت که در هفته گذشته در مقابل سرمایه در لنسینگ. اکثر مردم در آنجا ماند در وسایل نقلیه خود را روز شنبه اما در طول عملیات “بن بست” در لنسینگ هفته گذشته مردم پایبند اجتماعی فاصله دستورالعمل ایستاده نزدیک به یک دیگر اغلب بدون ماسک محافظ.

رویداد روز پنجشنبه برگزار Brandon Hall گفت: 6 اخبار “ما نمی توانیم این را دوست دارند … این قابل قبول نیست … اگر شما را دیدم هفته گذشته کسب و کار و خانواده در حال صدمه زدن به. آنها در حال ورشکسته. من دیده ام هرگز میشیگان بود.”

داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem شده است این موضوع انتقاد برای او تصمیم به اجرای یک ایالت مستند که او می گوید غیر ضروری است با توجه به دولت کم شمارش موارد و مرگ و میر.

“ما باید از 2500 تخت کنار برای COVID-19 بيمار اما ما تنها 63 در” Noem گفت: در مصاحبه با Breitbart. “ما احتمالا از همه ما بینی و تحصیل علم در پشت virus ما نمی قله تا اواسط ماه ژوئن. اما ما در حال حاضر انجام می شود بسیار بهتر از آنچه که ما تا به حال فکر می شده اند و هدف قرار دادن دولت ما در حال حاضر.”

چین رد وزیر خارجه مایک Pompeo تماس برای دولت چین اجازه می دهد تا بازرسان خارجی به ووهان موسسه ویروس شناسی و آزمایشگاه که در آن دانشمندان چینی مطالعه coronaviruses. سوء ظن بوجود آمده اند که کروناویروس عامل بیماری زا به بیرون درز کرده از یکی از این آزمایشگاه باعث شیوع جهانی.

“هر هدف فرد را ببینید که برخی از سیاستمداران ایالات متحده شده اند نا مشخص نهفته است که بی اعتبار کردن چین ضد اپیدمی تلاش برای دائم الخمر بودن ذهن مردم و منحرف کردن توجه از این واقعیت است که آنها سقوط کوتاه از انجام خود را ضد اپیدمی مسئولیت چینی” سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang گفت: پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im