‘خیره کننده بازگشتی’: مغلوب ساختن پیشی جستن هل برای افزایش قیمت نفت در سال انتخابات

رئیس جمهور تهمت است که مبارزه در برابر غرایز خود را و انتخابات سال سابقه توسط فشار برای افزایش قیمت نفت که بنزین گران تر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرده است احساس “کمی پاره شده” در سال های اخیر جلسات مطبوعاتی در مورد خود محوری به حمایت از بالابری قیمت در میان تاریخی قیمت سقوط.

در یک نفس تهمت تشبیه قیمت نفت پایین به یک بزرگ “کاهش مالیات” برای ایالات متحده رانندگان و در آینده او التماس عربستان سعودی و روسیه برای کاهش تولید نفت برای سرپا نگه داشتن قیمت به دلیل “ما نمی خواهیم به از دست دادن بزرگ ما شرکت های نفتی.”

“قیمت نفت است مانند گلدیلاک داستان” تام پیل رئیس جمهور آمریکا انرژی داد و رئیس سابق مغلوب ساختن پیشی جستن انرژی در بخش انتقال تیم. “اگر آن را بیش از حد کم آن را به خوبی برای تولید, اما خوب برای مصرف کنندگان در یک وضعیت عادی. اگر آن را بیش از حد بالا نیست خوب برای مصرف کنندگان است. قیمت تا درست شود.”

“آنچه من شاهد است تهمت است مشروع دردناک بیش از آن” پیل گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به حل و فصل در حال حاضر هل دادن برای قیمت های بالاتر به عنوان او و پنجه نرم کردن با ترس از دست دادن حمایت از صنعت سوخت فسیلی و کارگران است. صنعت نفت و گاز پشتیبانی از حدود 11 میلیون شغل در سراسر اقتصاد است.

“او در معرض خطر است و او می داند که او در معرض خطر است گفت:” مایک مک کنا زمان سوخت های فسیلی صنعت لابی که در سمت چپ کار خود را به عنوان کاخ سفید مشاور انرژی در ماه گذشته.

پل Bledsoe سابق کاخ سفید انرژی مشاور رئیس جمهور بیل کلینتون معتقد مغلوب ساختن پیشی جستن تغییر به “خیره کننده واژگونی معمولی در انتخابات سال سیاست” با محدود سیاسی صعودی داده می شود سوخت های فسیلی متحده در درجه اول استوار قرمز و حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“جهان تبدیل شده و بر سر آن گفت:” Bledsoe که در حال حاضر توصیه مترقی موسسه سیاست. “خطر سیاسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن او به نظر می رسد به مراتب بیشتر وسواس با کمک صنعت نفت از متوسط مصرف کنندگان در سراسر کشور است.”

در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر گریز به فشار برای افزایش قیمت نفت با توجه به این که آمریکایی ها کمتر قادر به لذت بردن از مزایای پایین قیمت بنزین به عنوان دولت مردم را مجبور به ماندن در خانه.

ایالات متحده موتور مصرف بنزین را کاهش 1.7 میلیون بشکه در روز در سه ماهه دوم این سال در مقایسه با سه ماهه اول اداره اطلاعات انرژی پیش بینی شده روز سه شنبه.

“کاهش قیمت بنزین نیست واقعا انجام هر کسی یک کل معامله خوب” سعید ساشا Mackler مدیر پروژه انرژی در مرکز سیاست دو حزبی. “مزایای که به طور معمول دیده می شود به عنوان عامل جبران در برابر درد در بخش نفت ندارد قابل مشاهده و یا مفید در حال حاضر به دلیل وجود ندارد بسیاری از مردم هزینه های سفر.”

هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن تغییر برای حمایت از قیمت های بالاتر حداقل به طور موقت شده است استارک شكنجه او را به انتقاد از دموکرات ها که می گویند او علاقه صنعت سوخت فسیلی بیش از مصرف کنندگان است.

“به بیش از 10 میلیون نفر از کارگران به طور ناگهانی خود را بدون شغل مغلوب ساختن پیشی جستن کشید cozying با نفت و گاز, مدیران, افزایش قیمت ها در پمپ گاز به منظور محافظت از سود حاصل از آلوده” Rep. کتی کرچک از فلوریدا رئیس مجلس انتخاب آب و هوا کمیته گفت: در بیانیه اخیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خواست عربستان سعودی و روسیه دو تا از بزرگترین تولید کنندگان نفت خارج از ایالات متحده به بریده بریده تولید حداقل 10 میلیون بشکه در روز جلوتر از مهم اوپک در نشست روز شنبه. وجود نفت-صادرات کشورهای هدف برای رسیدن به نوعی از توافق برای کاهش تولید برای مقابله با تاریخی کاهش قیمت عمدتا ناشی از کاهش تقاضا برای نفت و سوخت از coronavirus بیماری همه گیر.

قبل از در حال حاضر تهمت گرفته یک نظر مخالف بارها و بارها در انتقاد به رهبری عربستان سعودی در اوپک و روسیه برای تشکیل یک پیمان در سال های اخیر برای کاهش تولید به منظور افزایش قیمت نفت است. قیمت نفت باید ماند نسبتا پایین در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اما هیچ چیز مانند زمان حاضر تا حدی به دلیل رکورد ایالات متحده تولید از شیل بوم.

Mackler می گوید وضعیت غیر معمول ایجاد “تنش” با عادی سیاسی موقعیت در قیمت انرژی است. دموکرات ها در حال انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال افزایش قیمت نفت پایین است. اما کاهش قیمت های نفت به طور کلی آسیب های اقتصادی مورد تمیز کننده جایگزین است که دموکرات ها به نفع. با گاز ارزان مردم کمتر احتمال دارد برای تبدیل به برق-وسایل نقلیه و یا در نظر گرفتن جرم حمل و نقل ،

این گروه تحقیقاتی وود مکنزی پیش بینی پنج شنبه که برقی ماشین خرید و فروش را رها 43 درصد در سال 2020 عمدتا به علت coronavirus و قیمت نفت پایین است.

“دموکرات ها می تواند به صدمه زدن به خود را در دراز مدت در دستور کار برای مطمئن” Mackler گفت.

به هر صورت پیل و دیگر تهمت هواداران گفت: از رئیس جمهور به دلیل کمی خم شدن به عقب برای کمک به صنعت سوخت فسیلی با توجه به انعطاف پذیری شیل شرکت های است که می تواند به راحتی تا سطح شیب دار تولید زمانی که قیمت ها دوباره افزایش و انعطاف پذیری از مغلوب ساختن پیشی جستن در حمایت از ترین تولید کننده نفت متحده است.

“شاید به غیر از نوسان ایالت پنسیلوانیا و اوهایو سوخت های فسیلی متحده شده اند از طریق طولانی افق در این مسائل و در آن ریشه دوانده در آنها وجود دارد اببس و جریان در بازار” پیل گفت. “من آنها را نمی بینید, تغییر وفاداری خود را به دور از رئیس جمهور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de