تیاو 21 ساله و دانشجو که سال 2020 دموکرات جو بایدن به عنوان یک “دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز” گفت: توهین شد “نوع تحقیر آمیز.”

در طول یک نیوهمپشایر کمپین توقف در یکشنبه, Madison مور در مرسر دانشگاه خواسته معاون سابق رئیس جمهور یک سوال در مورد underwhelming پایان در آیووا قفقاز و غیر معمول پاسخ.

“چگونه می توانم به شما توضیح عملکرد در آیووا و چرا باید رای دهندگان بر این باورند که شما می توانید برنده شدن در این انتخابات؟”

بایدن 77 پاسخ درخواست خود را اگر او تا به حال به حال شده است برای یک جلسه و پس از مور راننده سرشونو تکون دادن او کنایه آمیز “نه شما نیست. شما در حال دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز.”

اگر چه بایدن کمپین گفته است که عجیب و غریب سخن گفتن در نظر گرفته شده بود در شوخی مور گفت: مکن تلگراف روز دوشنبه که به موج آن را به عنوان یک شوخی بود “نوع توهین آمیز است.”

“این نوع تحقیر آمیز به نام دروغگو در تلویزیون ملی توسط معاون سابق رییس جمهور و” مور گفت. “به جای پاسخ دادن به این سوال ساده را پاسخ فوری به تلاش برای ابطال من با افشای بی تجربگی من.”

مور توضیح داد که او عصبی است که بایدن از او خواست در مورد حضور در یک جلسه. او همچنین گفت که آن را کاملا معتبر سوال بپرسید سابق جبهه-دونده که به پایان رسید و در چهارم در کشور اول سال 2020 محک و اضافه کرد که آیا او با حضور در یک جلسه بی ربط است.

“او انجام شده است بسیار ضعیف در این مسابقه و این واقعیت که او نمی تواند فقط پاسخ مستقیم به سوال من بدون قلدری و یا تهدید آمیز فقط تشدید که در واقع” مور گفت. “من هستم 21 ساله دانشجو, مثل, چه, جهنم, آیا می دانید ؟ چه کسی اهمیت میدهد که من هستم یا من تجربه ؟ فقط جواب لعنت سوال است.”

Symone ساندرز ارشد کمپین مشاور گفت: به نظر یک شوخی بود و عنوان ملی توجه این تبصره را دریافت کرده است. کمپین ادعا کرده است که بایدن قبل از استفاده است که از جان وین ،

“بسیاری از مردم در اتاق خندید. بسیاری از مردم در اتاق خندید و آن را یک خط او در واقع استفاده می شود غالبا” ساندرز گفت.

مور گفت که زمانی که او این سوال را پرسید او تا به حال هیچ ایده مبادله خواهد ویروسی و تبدیل به اخبار ملی.

“اگر من تا به حال انتظار می رود که من پوشیده ام, آرایش,” او گفت:. “من نگاه کردم خیلی cuter.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de