قوی تقاضا در بازار به درایو بهبود از جراحی شدت

The crude steel production in earlier years was lower than the installed capacity as growth of domestic market could not keep pace with incremental addition to capacity. نفت خام تولید فولاد در سال قبل از آن کمتر از ظرفیت نصب شده به عنوان رشد بازار داخلی نمی تواند نگه داشتن سرعت با افزایشی علاوه بر ظرفیت است.

تمرکز اولیه ملی جراحی سیاست 2017 توسط نصب یک فولاد خام با ظرفیت 300 تن در کشور توسط 2030-31. فعلی ظرفیت نصب شده در فولاد خام می ایستد در 147 تن و ظرفیت کاری در 142 تن. بنابر این طرح این است که برای اضافه کردن حدود 158 تن فولاد در 12 سال آینده در ترکیب نرخ رشد سالانه 6.4 درصد. چه درایوهای نیاز برای نصب نمود ؟ پاسخ این است که تقاضا در بازار. این نیز درست است که به طور سنتی در هند بازار داخلی پوشش است که اولین و مهمترین راننده جراحی ظرفیت ایجاد به عنوان غذا به صادرات بازار در اکثر موارد دوم می آید. این است که بر خلاف بسیاری دیگر از صادرات گرا کشورهایی مانند ژاپن و ترکیه و اوکراین, روسیه و کره جنوبی. وجود دارد یک گروه بزرگی از کشورها با داشتن جراحی جهت صادرات (صادرات به عنوان درصدی از تولید) در 40-50٪. این دو مجموعه از کشورها نصب شده اند با وجود ظرفیت های بازار داخلی داشتن حساب برای کمتر از 50 درصد از افزایشی تولید. هند نمی کند به این گروه تعلق دارند.

باید آن را مینماید که چین یک داستان جدا در دسترس نباشد. آن را تا به حال ایجاد ظرفیت نزدیک به 1.2 میلیارد تن به تهیه کردن به تقاضای داخلی از 750-800 MT ترک حجم صادرات سالانه به طور متوسط 70 تا 80 تن (در حال حاضر بسیار پایین تر). نفت خام تولید فولاد در سال قبل از آن کمتر از ظرفیت نصب شده به عنوان رشد بازار داخلی نمی تواند نگه داشتن سرعت با افزایشی علاوه بر ظرفیت است. پس از آن نگرانی برای پایداری و تخریب محیط زیست منجر به بسته شدن واحد آلاینده و کار فعلی ظرفیت پایین آمد به حدود 1 میلیارد تن.

اخبار مرتبط

در این زمینه از ظرفیت نصب (در کشورهای غیر از چین) به تهیه کردن به بازار بین المللی و محدود بودن به خدمت بازار داخلی به شکل جهانی در صنعت فولاد برای آخرین 4-5 دهه و منجر به جاری سناریو بیش از حد ظرفیت نما سفت چالش برای زنده ماندن و رشد صنعت فولاد است. به عنوان جهانی فولاد با استفاده از در حال حاضر پایین آمده به تنها 2-3 ٪ کشورهای envisaging علاوه بر این به ظرفیت فولاد خام در حال جلب توجه و هند یکی از آنها است. آن است که بسیاری تصور (OECD و G-20) که از آنجا که در سطح جهان وجود دارد فاصله حدود 425 تن با ظرفیت موثر بیش از تولید فولاد خام, رشد تقاضا در بخش های خاصی از جهان می تواند ملاقات با جریان آزاد جراحی در سراسر مرز.

طرف قوی تر از استدلال سوغات ایجاد ظرفیت بومی به تهیه کردن به رشد بازار داخلی است. آن را یک چالش برای بومی تولید برای رول کردن ارزش افزوده فولاد به دیدار با پویا تحول تقاضا در بازار از جمله جایگزینی واردات کالاهای مهندسی شامل جراحی با راه اندازی امکانات اضافی در داخل کشور و این امر می تواند منصفانه فرض به ذهن مجسم است که افزایشی ظرفیت ها را شامل فن آوری انتقال و افزایش اخیر به طور خاص در نورد برای فعال کردن جدید و قدیمی تولید کنندگان دیدار با این تقاضا است. اخیر همکاری با ژاپن باید منجر به تقویت این جنبه. Arithmetically با 92% عملكرد خام برای فولاد به پایان رسید و سالم ظرفیت بهره برداری از 85 درصد به پایان رسید تولید فولاد توسط 2030-31 برآورد شده است و 235 تن. با فرض واردات و صادرات بازی در یک سطح بالاتر (محدود فرض اگر چه) این نشان میدهد که بازار داخلی در هند برای جذب اضافی 135-140 تن فولاد به پایان رسید در بعد از 11 سال زمان در CAGR از 7.9 درصد در سال است. در نتیجه نرخ بالاتر رشد در بازار داخلی است که یک پیش شرط برای افزایش ظرفیت فولاد در 300 تن توسط 2030-31.

مطالعات اخیر نشان داده اند که حدود 68 درصد از فولاد به پایان رسید در این کشور می رود برای ساخت و ساز و مادون بخش (BCI) است که میله میله به منظور افزایش سهم خود را به حدود 70 درصد از کل مصرف فولاد تا پایان FY31. مهندسی محصولات بخش لوازم خانگي مصرف کننده خودرو و صنایع بسته بندی, قرعه کشی اولیه خود روزی از رشد BCI بخش در حالی که افزایش در درآمد قابل تصرف سهولت در دسترسی به اعتبار و مصرف خانوار هستند برخی از عوامل مؤثر بر خودرو املاک و مستغلات و با دوام مصرف کننده تقاضا است. این نشان میدهد که حدود 100 تن از افزایشی تقاضا باید از طریق BCI بخش.

از مادون بخش راه آهن و تقاضا است که به طور سنتی بیشتر از فولاد فشرده. نیاز به ریل نشات گرفته از آهنگ تمدید سنج, تبدیل, دو برابر شدن خطوط مترو ریل DFC نورد انبار تدارکات ایستگاه توسعه واگن و مربیان است.

اگر منابع مالی در دسترس ساخته شده قابل توجه مولفه های فوق در دسته بندی های زیر می باشد جراحی. وجود دارد چند عمده در بخش مادون مانند جاده های ارتباطی برج های آبیاری, بنادر, در میان دیگران, که در آن مقدار استفاده از فولاد در حال وقوع است. حتی اگر طرح های استاندارد در فولاد برای خوش در دسترس ساخته شده است وجود دارد کمی ضامن که EPC پیمانکاران برنده مناقصه در جاده قرارداد ساخته شده است به استفاده از فولاد در ساخت و ساز پل. چرخه زندگی تجزیه و تحلیل قطعی قرار می دهد جراحی بسیار مطلوب انتخاب مواد; اما, آن است که هنوز به طور اجباری در پروژه ارزیابی است. افزایش جراحی شدت مادون از جمله املاک و مستغلات که در آن عظیم سرمایه گذاری عمومی در حال وقوع است هموار کردن راه برای سرمایه گذاری بخش خصوصی نیز می تواند یک واقعیت اگر بحرانی در بخش های اقتصاد و طراحی حرفه ای ساخته شده بود و اعتقاد بر این مزایای استفاده از جراحی استفاده کنید و مطمئن باشید به طور منظم عرضه فولاد در نمره خاص و ابعاد.

نویسنده DG موسسه جراحی توسعه و رشد
(گلزنی شخصی)

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im