تاکید کردن کارکنان بیشتر نگران پول از سلامت

Coronavirus همه گیر است و باعث آمریکایی به نگرانی بیشتر در مورد امور مالی خود را از بهداشت و درمان با توجه به مطالعه انجام شده توسط MetLife, Inc., ایالات متحده بزرگترین بیمه گر زندگی.

پول بالا بود نگرانی برای 52 درصد از تمام وقت کارگران ایالات متحده در مقایسه با 44 درصد که بیشتر نگران سلامت جسمی و روحی بر اساس یک نظرسنجی از 2,367 پاسخ دهندگان به نظرسنجی در اوایل ماه آوریل. حدود 29 درصد از کارگران درآمد کمتر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر در حالی که 74 درصد گفت: کار خود را از وضعیت مبتلا شده بود و یا خواهد شد.

Coronavirus است که به وضوح کمک به کارکنان به طور کلی استرس به خصوص آن را به عنوان مربوط به رفاه مالی گفت: Todd Katz, معاون اجرایی رئیس جمهور از مزایای گروه در MetLife. این درست است به خصوص در میان کسانی که با درآمد کمتر از $50,000, و کسانی که در مراقبت های بهداشتی.

دو نفر از سه کارکنان احساس بیشتر تأکید قبل از همه گیر آغاز شد از جمله 72 درصد زنان و 61 درصد از مردان با توجه به بررسی.

کارفرمایان که به شدت به حمایت حقوقی واجد شرایط خود را به دست آورده و نمرات بالا. این بررسی نشان داد که 66 درصد از کارکنان احساس ارزش و قدردانی در شغل خود در آغاز ماه پریدن از 56 درصد قبل از این ویروس در سراسر ایالات متحده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net