توقف صدور اظهارات توهین آمیز, SP Velumani می گوید استالین

تامیل نادو مدیریت شهری وزیر SP Velumani در شنبه پرسید: DMK رئیس MK استالین برای جلوگیری از گسترش اردک با لینک دادن او به دستگیری یک پورتال خبری صاحب در این شهرستان است.

زمانی که تمام جهان در حال شکل گرفتن هر تلاش برای مبارزه با Covid-19 و تامیل نادو در حال تبدیل شدن به الگویی برای کشورهای دیگر در مبارزه با این بیماری استالین بود صدور غیر ضروری بیانیه علیه دولت از حسادت Velumani گفت: در آزادی مطبوعات.

بیان کرد که او زحمت نیست در مورد استالین اتهامات وزیر گفت: مردم و رسانه ها شد آگاه از تلاش های گرفته شده توسط او و دولت برای جلوگیری از گسترش این بیماری در چنای کویمباتور و Nilgiris.

دستگیری پورتال خبری مالک ساخته شده بود پس از شکایت های ساخته شده توسط یک شرکت رسمی برای انتشار مقالات است که می تواند منجر به تحریک دولت کارکنان و پزشکان در برابر دولت است. “من محکوم کردن راه استالین بود که ارتباط من را به بازداشت و حتی زمانی که من نمی دانم در مورد چنین اخبار, پورتال,” او گفت:.

قادر به تحمل موفقیت دولت در مبارزه با این بیماری استالین فراموشی سیاسی نجابت بود صدور نیمه پخته اظهارات و حمایت از برخی عناصر که می خواست برای ایجاد ناآرامی در میان کارکنان دولت و پزشکان Velumani گفت.

استالین در روز جمعه تا به حال محکوم دستگیری اندرو سام رجا Pandia این پورتال مالک و متهم کردن دولت به سوء استفاده از قدرت خود را در طول بحران و همچنین Velumani برای استفاده از پلیس برای دستگیری روزنامه نگاران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im