سهام شیرجه رفتن به شیوع کروناویروس سخنانی با

ترس که شیوع کروناویروس نمی تواند موجود منجر به تلفات عمده در وال استریت.

میانگین صنعتی داو جونز در روز سه شنبه بود پایین 2.1% از روز دوشنبه نزدیک بود که 3.55% از قبلی آن نزدیک است. S&P 500 و Nasdaq composite هستند با 1.9 درصد و 1.7 درصد بود. هر دو بسته در روز دوشنبه کاهش پایین 3.35% و 3.71 درصد بود.

روز سه شنبه فروش به شرح زیر در روز دوشنبه افت داشت که بزرگترین کاهش در بازار در دو سال است. نگرانی این است که ویروس فلج زنجیره تامین و کشیدن فعالیت های اقتصادی فراتر از سه ماهه اول سال 2020 است. گزارش ظاهر شده اند که وجود دارد عفونت های جدید در کره جنوبی اتریش و سوئیس. در ضمن سلامت و خدمات انسانی وزیر الکس آذر گفت: سنا پنل است که ایالات متحده نمی تواند “مهر و موم کردن” از ویروس.

قیمت های نفت کاهش یافت برای دومین روز. تخمین زده می شود که این ویروس را کاهش می دهد تعدادی از بشکه های خریداری شده در هر روز توسط هر نقطه از 250,000 تا 500,000.

سرمایه گذاران در حال پناه گرفتن در 10 سال اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده که در حال معامله در یک رکورد کم از 1.322% ضرب و شتم خود کم سابقه از 1.325% در ماه ژوئن سال 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>