سقوط بازار سهام! چرا تخصیص دارایی و تنوع مهم است در حالی که سرمایه گذاری

 Coronavirus, covid 19 news, stock market why down, stock market when will it recover, retail investors, equity, asset allocation, diversification, portfolio re-balancingCoronavirus ساخته شده است که تاثیر آن حتی در بازار سهام است. می دانید چه باید به سرمایه گذاران خرده فروشی انجام دهید در حال حاضر.

سرمایه گذاران به خصوص کسانی که صرفه جویی در به طور منظم بیش از گذشته 1, 3, 5 تا 10 سال در حال پیدا کردن خود را در صندوق ارزش ، سهام شاخص مانند Sensex و جذاب 50 به پایین نزدیک به 30 درصد گذشته بیش از 1 سال است. صندوق جرعه سرمایه گذاران در یک حالت شوک و به دنبال پاسخ به چه باید انجام شود در حال حاضر. سرمایه گذاران در حال پرسیدن که چرا بازار سهام پایین است و زمانی که آن را بهبود می یابند ؟ باید یک توقف یک جرعه و یا به جای افزایش تخصیص? پاسخ به این ممکن است به عنوان مستقیم به جلو آن را به عنوان به نظر می رسد. بحران در بازار را تحت تاثیر بسیاری از سرمایه گذاران اما کسانی که خود را تخصیص دارایی در محل و یک خوبی-نمونه کارها متنوع در سراسر دارایی آسیب می توانست کمتر است.

در اینجا چیزی است که Jashan Arora, مدیر, استاد, سرمایه, خدمات, به می گویند به سرمایه گذاران در وضعیت کنونی بازار است.

اخبار مرتبط

این COVID-19 رمان Coronavirus همه گیر را لرزاند بازار سهام با بازار جهانی سهام از خود اوج و بسیاری از سهام فردی نمایشی بسیار بدتر از آن است. بازار سهام شاهد یک حمام خون با Sensex و جذاب به چند ماه اخیر. فقط در هفته Coronavirus همه گیر تمیز است نزدیک به یک سوم از بازار جهانی کلاه. هند بازار سهام وارد بازار خرس خاک با بیش از 20 درصد کاهش در معیار شاخص.

حقوق صاحبان سهام سرمایه گذاران صندوق دریافت بازده منفی حدود 25 درصد در سهام گرا صندوق طرح به عنوان گسترده تر در بازار شاهد روند نزولی قابل توجهی در میان coronavirus باعث رکود ترس اما این بار در جایی که محصولات مانند جرعه کار در حالی که هیچ کس تا کنون می تواند زمان بازار آن است که همیشه خوب به طور متوسط خود را خرید NAVs از طریق SIP مسیر.

بیش از چند هفته گذشته ترس از Coronavirus فرستاده است بازار غلت. گسترش ویروس تکان اعتماد به نفس از سرمایه گذاران و باعث وحشت در سراسر جهان است.

اگر چه Coronavirus که برای ما جدید است تلاطم در بازار سهام است. این مهم است به یاد داشته باشید که این اولین بار نیست و نخواهد بود گذشته است. بسیاری از مردم زندگی می کردند از طریق چند در این نقطه, اما آن را ندارد به هر یک از آنها کمتر ترسناک است. هیچ دو بازار سهام سقوط یکسان هستند اما همه آنها در یک چیز مشترک–بهبود بازار در نهایت. رکود همچنان در کوتاه مدت اما بازار بهبود می یابند بیش از چند ماه آینده.
به عنوان بازار سهام است که در دوره ای در طبیعت همیشه وجود خواهد داشت تلاطم در آن است. هیچ کس نمی تواند پیش بینی زمانی که و یا چه مدت بهبود خواهد شد. آن می تواند هفته ، ماه ، سال و یا آن را می تواند به سقوط و حتی بیشتر. اما تاریخ به ما آموخته است که بازار بهبود یابد و پس از انجام میدهیم.

اما در میان تلاطم بازار سهام و سرمایه گذاران که اندازه گیری بازده خود را در شرایط طولانی مانند در دهه نه ماه و یا حتی سال ها می تواند برخی از فرصت های عالی. اقامت سرمایه گذاری برای بلند مدت شما بیشتر احتمال دارد برای بهبود بازده خود را در طول زمان. در نظر گرفتن یک دیدگاه بلند مدت است که مهم ترین چیز است که هر چه شما تصمیم به انجام. شده اند وجود دارد سقوط بازار در طول تاریخ اما با گذشت زمان این بازار تا بهبود هر چند.

وجود دارد مقدار زیادی از سهام است که یک سرمایه گذار می خواستم برای خرید را با توجه به بالا ارزیابی. ما در حال ارائه مشاوره به سرمایه گذاران به عنوان بسیاری از سهام در دسترس هستند در چند سال اخیر است که آنچه را که آنها تنها چند روز پیش. در حال حاضر ارزش سهام به دنبال خوب نسبت به آنچه آنها را در یک مدت زمان طولانی. سهام بسیار کمتر گران به سرمایه گذاران که مایل به سرمایه گذاری در این بازار در حال حاضر می توانید انتخاب سهام بر اساس ارزیابی و تحلیل بنیادی بر اساس عملکرد گذشته خود و مختلف نسبت اين شرکت است. در این بازار در سطح یکی دیگر از عوامل است که ما می توانیم در نظر گرفتن اصلاح در سطوح سهام است.

اگر شما پول آن را یک فرصت بسیار عالی برای شروع به جمع آوری سرمایه گذاری برخی از آن و صبر کنید تا بازار به حرکت از اینجا. این فرصت ها در دسترس هستند در بازار یک بار در در حالی که. کسی که در تلاش برای ساخت نمونه کارها خود را و یا یک سرمایه گذار بلند مدت می تواند به بازار در حال حاضر. اگر هر چیزی به قیمت های پایین معمولا معنی آن را مطلوب تر زمان برای خرید است. اما این بدان معنا نیست شما باید با وسواس سعی در زمان بازار است. اما بدترین چیزی که یک سرمایه گذار معمولی اغلب می توانید انجام دهید این است به فروش برساند.

البته از آن است که مطمئن باشید اگر سهام بالا یا پایین خواهد رفت از اینجا. اما در نهایت بیش از یک دوره طولانی, افق بازار تقریبا همیشه بالا می رود. اگر شما می توانید آن را هنگامی که آن را پایین خوب است.

با وجود نوسانات اخیر بسیار شدید نوسانات بازار چیزی است که سرمایه گذاران باید آماده می شود. نوسانات بدان معنی است که بازارهای گاهی پایین, اما آنها اغلب به گزاف گویی. سرمایه گذاران جدید می توانید شروع به سرمایه گذاری مقدار کوچک و اطمینان حاصل شود که آنها متنوع در سراسر عمده دارایی (سهام و اوراق قرضه و پول و طلا) و عمده مناطق/بخش است. داشتن نمونه کارها متعادل و ماندن در این دوره در طول دوره عدم قطعیت ممکن است کمک به شما در دراز مدت است.

می دانم که خود را برای تحمل ریسک و پس از آن ساخت نمونه کارها سرمایه گذاری خود را با آن در ذهن. اما به یاد داشته باشید که جلسه اهداف سرمایه گذاری خود را گاهی به معنی گرفتن در برخی از ریسک و خطر به معنی وجود خواهد داشت و نوسانات بازده سرمایه گذاری. به همین دلیل اگر شما راحت سرمایه گذاری در بازار سهام مطمئن شوید که خود را نمونه کارها سرمایه گذاری خود را منطبق خطر نگرش است.

اگر شما یافت اخیر نوسانات بیش از حد به خرس, شما باید در نظر تنوع بخشیدن به دارایی های دیگر کلاس که کمتر فرار و یا تمایل به انجام متفاوت به بازار سهام در طول زمان است. سرمایه گذاری در کارهایی که انجام متفاوت در شرایط مختلف بازار به این معنی نیست که همه چیز را در نمونه کارها خود را به خوبی انجام خواهد داد در همان زمان, اما می تواند تعادل بیشتر به شما برمی گرداند.

نوسانات بازار می تواند حتی با تجربه ترین سرمایه گذار به وحشت. اما این مهم است به تمرکز بر روی خود سرمایه گذاری بلند مدت اهداف و چوب به یک نظم و برنامه ریزی برای جلوگیری از ساخت حرکت می کند که ممکن است از یک واکنش احساسی به قطره در بازار است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>