چوب به 2010, NPR, هیچ NRC; لطمه می زند و مسلمانان, مسلمانان بیشتر: دهلی سانتی متر Kejriwal

Delhi violenceKejriwal بارها و بارها تاکید کرد که NPR و NRC خواهد شد و تاثیر منفی نه تنها مسلمانان بلکه مسیحیان نیز هست. (فایل عکس)

توسط Sourav روی Barman

رعایت که NPR خواهد شد و پس از NRC است که “آشفته” در این کشور مانند دیگر مسئله “پس از استقلال”, AAP-تحت سلطه دهلی مجمع تصویب یک قطعنامه در روز جمعه جذاب به مرکز ضایعات برنامه ریزی updation ملی ثبت احوال از 1 آوریل و یا محدود کردن آن به 2010 فرمت.

اخبار مرتبط

وزیر Arvind Kejriwal تحویل تیز حذف از اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه تلاش برای delink NPR و NRC و گفت چنین اظهاراتی مهم به سختی به جز رئیس جمهور Ram, Nath Kovind اعلام کرده است در مجلس که NRC اجرا خواهد شد.

Kejriwal و AAP رهبران که تا کنون باقی ماند به دور از عمدتا مسلمان-led ضد کا/NRC تظاهرات در این شهر بارها و بارها تاکید کرد که NPR و NRC خواهد شد و تاثیر منفی نه تنها مسلمانان بلکه مسیحیان نیز هست. در واقع دولت, وزیر محیط زیست Gopal Rai گفت: هندوها بزرگتر خواهد بود, افراد مبتلا به رفتن توسط “نمونه ای از آسام”.

این قطعنامه اعتراض به “دولت هند که در جهت منافع ملت به خصوص زمانی که اقتصاد شاهد بدترین تا کنون پایین اسلاید و بیکاری است شاهد وحشتناک رشد و با تهدید کرونا بیماری همه گیر بلندی زیادی در آن سرمایه گذاری تمام آن انرژی و منابع در نیازهای واقعی مردم هند به جای مسائل غیر ضروری مانند NPR/NRC”.

این قطعنامه که در دهلی نو به لیگ 10 متحده و سرزمین های اتحادیه به تصویب قطعنامه علیه, NPR “خواستار بر دولت هند به خروج و انجام تمام اعمال NPR و NRC, (باید دولت هند اصرار بر رفتن به محدود کردن ورزش به NPR تنها با 2010 فرمت با زمینه های جدید اضافه شده به آن)”.

معاون وزیر Manish Sisodia و چند AAP MLAs از جمله آتیشی Raghav Chadha, دیلیپ Pandey ابراز مخالفت خود به NPR و NRC در طول روز جلسه ویژه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im